Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sylwia

Trądzik różowaty - Jakie zabiegi w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia

Złapał mnie trądzik różowaty, przyczyną prawdopodobnie był rumień. Jakie zabiegi są skuteczne, aby się tego pozbyć?? Polecacie jakieś salony kosmetyczne w stolicy, które wykonają mi odpowiednie zabiegi, albo doradzą? Tylko w Warszawie. Proszę mi nie polecać salonów z Krakowa, Wrocławia, jak na innym forum dostałam takie odpowiedzi. Dziękuję za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rumień usunięty? Jeżeli tak, to polecam peeling azelainowy, ponoć bardzo skuteczny. Koleżanka z pracy miała taki sam problem jak ty i sobie poradziła. Dziś nie ma śladu. Ale najpierw musisz się upewnić, że wyeliminowałaś przyczynę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia

tak, ale trądzik pozostał.. gdzie zrobię taki zabieg w warszawie? gdzie polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zabieg zrobisz w wielu miejscach, wystarczy wygooglować peeling azelainowy warszawa. osobiście polecam salon Newlook's. Sama nie raz tam chodzę, i koleżanka ww która miała taki problem jak ty też tam robiła i poradzili sobie bardzo szybko i skutecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Witam 

Produkty z tej strony mi pomogły:)

https://www.facebook.com/groups/976451803123763/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia

Problem dalej występuje. Dzięki za odpowiedź, zapomniałam tu napisać, ale po zobaczeniu odpowiedzi zapytałam koleżanki o ten salon kosmetyczny i mówią, że dobry. dziś umówiłam się na wizyte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia

Dokładnie to co mówiłaś. Mam wizyte w przyszłym przyszłym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...