Skocz do zawartości
Forum

Jakie są rodzaje migreny?


abara

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz ja Ci powiem ze ja mam straszne bole brzucha w czasie okresu i czasem po prostu nie wychodze z domu i o dziwo wszyscy maja mnie za wariatke tak jakby brzuch bolal tylko mnie i nikogo innego. wiem ze niektore dziewczyny w czasie okresu cwicza na wfie i plywaja mnie zwija z bolu i tyle i akurat nie widze nic dziwnego w tym jak ktos mowi ze cierpi z bolu ja to rozumiem a jak ktos nie rozumie to niech sie cieszy ze tego nie przechodzi

Odnośnik do komentarza

wiesz ale dla mnie to żadne tłumaczenie. Jeśli ja ląduję na pogotowiu bo zemdlałam z bólu a słyszę od pielęgniarki, że po pierwszym dziecku mi minie to mnie coś trafia. Tak samo pamiętam w szkole, jak nie przychodziła na lekcje albo chciałam się zwolnić z nich to ta sama gadka, żebym nie wyolbrzymiała, że tyle kobiet też tak ma ale przychodzą i temu podobne. Dobrze, że moja mama mnie rozumiała...

Odnośnik do komentarza

moja kolezanka kiedys na studiach wf mialysmy i powiedziala ze nie bedzie cwiczyla bo ja bardzo boli brzuch przez okres i wfista ja wysmial ze paniusia i w ogole ze robi z siebie niewiadomo kogo i ze nawet nie powinna sie tak tlumaczyc bo to zadna wymowka i ze na pewno wyolbrzymia

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość PawiePiórko

ale powiem wam jedno taką opinię i osąd zawdzięczamy niektórym kobietom, które traktują okres czy migrenę jako wymówkę. Mnie to do szału doprowadza jak jestem z nimi na równo stawiana ale tak jest. Ja też miałam koleżankę na studiach, która okres miała 3 razy w miesiącu a migrenę przed każdym zaliczeniem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...