Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...a

Witam. 5 marca uprawiałąm z moim chłopakiem sex z prezerwatywą to był pierwszydzień okresu. Teraz powinnam dostać 4 kwietnia lecz nie mam, a zamiast okresu mam biały, wodnisty śluz i uczucie wilgoci i boli mnie podbrzusze jak na okres. Mój cykl zazwyczaj trwa 28, 30,31 dni a teraz az 35 . Trochę sie niepokoje. 5 kwietnia robiłam test i negatywny tydzień po sexie również robiłam test i negatywny. czy to może być ciąża ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulcia

W pierwszy dzień okresu czyli prawdopodobnie miałaś dni niepłodne i jeszcze w gumce więc raczej bym się o ciążę nie bała. Test wiarygodny jest po 14 dniach od stosunku więc raczej dał wiarygodny wynik. Nie stresuj się bo wiem po sobie że to tylko dodatkowo może opóźnić miesiączke a ona może się z różnych przyczyn spóźniać więc spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Ulcia

dwa tygodnie temu miałam antybiotyk i silne leki bo miałam wyrywaną ósemkę. Czy to może być powód do braku okesu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pusia

Mija już 12 dzień jak nie mam okresu. Nie wiem już co mam zrobić 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania niania

Myślę że najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Ja tez kiedys omawialam problem. Powolaj sie na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gugubu

Trzeba podawać swój numer telefony czy dostanę odpowiedz na e-maila?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gugubu

Dziękuję za pomoc skontaktowałam się z ginekologiem, powiedział, ze to może być jakaś infekcja. Będę miała wizytę domową.  Trochę się krępuję mam 21 lat, a nigdy jeszcze nie byłam u ginekologa 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna kasia

Po jakim czasie od stosunku może być wykonany test ciążowy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...