Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość G...4

Witam, na 1,5 tyg przed miesiaczka strasznie źle sie czułam, silny ból brzucha, mdłosci, zwiększony apetyt i zmęczenie. Seks był za każdym razem z zabezpieczeniem, nie doszedł we mnie ani razu, jednak postanowiłam po upływie 2 tyg po stosunku zrobić test na 2 dni przed okresem, wyszedł negatywny. Miesiączka opóznila sie o jeden dzień ale była inna niż zawsze mniej obfita, pierwszego dnia towarzyszył mi silny ból podbrzusza i tylko wtedy wystąpiło większe krwawienie kolejne 3 dni były delikatne jak plamienia, miesiączka trwała 4 dni jak każdy mój okres który trwa koło 4/5 dni. Zmartwiło mnie jednak to skąpe krwawienie, przed miesiaczka jak i w jej trakcie towarzyszył mi silny stres tym że mogę być w ciązy. Możliwe że ta skąpa miesiączka jest spowodowana przez stres czy jest możliwość ciąży? Dodam jeszcze że przez te ponad tydzień przed wystąpieniem krwawienia brałam bardzo dużo przeciwbólowych. Możliwe że jestem w ciąży czy po prostu jakieś zaburzenia hormonalne i za dużo sobie wmawiam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pati

zrób test, a skoro nie jestes pewna antykoncepcji, której używasz, to polecam monitor cyklu cyclotest mySense z funkcją Bluetooth z certyfikowaną aplikacją antykoncepcyjną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...