Skocz do zawartości
Forum

Moim marzeniem jest spędzić z wami weekend w górach. Nie unikniecie tego


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Javiolla napisał:

Po sugestii Laurette: "propozycja dotyczyła zaproszenia do willi BJZ i spędzenie tam nocy -przenocowania", powyższe słowa źle mi się kojarzą ? 

 

Ej no, to była sugestia BJZ nie moja. To on ma tę willę nie ja ? ?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość ka-wa napisał:

Dosyć, że ostatnio namnożyło się wątków spamowo-prowokujących, które powinny być ignorowane, żeby nie pączkowały, to Ty na dodatek wyskakujesz z nowym tematem od czapy

Ka-wa

Nawet jak my je będziemy ignorować, te wątki, to jak widzisz oni sami ( zapewne ci którzy tworzą takie wątki) się w nich wypowiadają po X komentarzy i to nakręcaja tak że jest u góry strony.

Na to rady nie ma. Tzn. My nic z tym nie zrobimy. Musiała by działać aktywnie moderacja i to usuwać regularnie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Kilka lat temu wyszedł mi dyskutant, a po kilku latach logik.

Mi tak samo i wydaje się że to normalna ewolucja przy czym te typy osobowości są bardzo dużym uproszczeniem. Faktycznie część rzeczy się zgadza ale jako opis tego jak mogę być odbierany przez innych a nie jaki rzeczywiście jestem. Poza tym bardzo dużo zależy od tego jakie ma się życie i okoliczności bo w innych okolicznościach gdyby nie hardkorowe wydarzenia których większość ludzi nie ma odpowiedziałbym zupełnie inaczej na wiele pytań, byłbym szczęśliwszy, bardziej otwarty, mniej czujny i przede wszystkim miałbym wszystko zaplanowane wg tego co sobie przemyślałem i trzymałbym się tych planów. Często wiem co bym zrobił na miejscu innych ludzi .

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Oj laski, laski. Tyle czasu wam tłumaczę i niczego się nie nauczyłyście. Nie ma żadnych ale, żadnych wymówek, sprowadzania na ziemię, oporów etc. Nie rozumiecie, że to życie działa tak, że nagle ci żyłka pęka i już cię nie ma? A wy się czepiacie o detale i drobnostki. Po prostu odpuśćcie i przestańcie mieć spinę, że nie podobają wam się jakieś rzeczy co ja tutaj robię. To i tak nie ma żadnego znaczenia. Problem w tym, że taka jest mentalność w tym kraju, że każdy ma zawsze jakieś "drobne zastrzeżenia. I po ch... ja się pytam? A teraz siadam w auto i jadę, bo namierzyłem kolejną fajną miejscówę. Na dobrą sprawę to i tak coś się stanie. Albo pęknie człowiekowi żołądek, albo żyłka, albo od zęba zrobi się zapalenie serca, albo jakiś inny bzdurny czynnik. Wszystko co tu mamy jest tak nietrwałe, że już mam to gdzieś. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Nie rozumiecie, że to życie działa tak, że nagle ci żyłka pęka i już cię nie ma?

Tak to niestety nie działa ale to byłoby super.

2 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Wszystko co tu mamy jest tak nietrwałe, że już mam to gdzieś. 

Trwałe jest tylko cierpienie a ono do niczego nie prowadzi. Na szczęście świadomość też nie jest trwała więc pozostaje liczyć na to że w przyszłym wcieleniu będziemy jakimiś fajnymi zwierzątkami które nie zdają sobie z niczego sprawy i dlatego są szczęśliwe.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Po prostu odpuśćcie i przestańcie mieć spinę, że nie podobają wam się jakieś rzeczy co ja tutaj robię. To i tak nie ma żadnego znaczenia.

Mało jest rzeczy bez znaczenia. Ostatecznie skoro tak myślisz to nie powinieneś się przejmować tym że komuś się nie podoba ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...