Skocz do zawartości
Forum

Bilans 18


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Nagie badanie rodzeństwa, szczególnie różnej płci, w jednym pomieszczeniu jest absolutnie nieodpowiednie. Lekarz ma obowiązek zapewnić pacjentom najwyższy możliwy komfort. Najczęściej nawet rodzica prosi się o opuszczenie gabinetu na czas intymnych badań, oczywiście jeśli rodzic chce to ma prawo zostać, ale przeważnie wychodzi właśnie ze względu na komfort badanego dziecko.

Jeśli chodzi o wspólne badanie rodzeństwa to zdarza się to, gdyż rodzice chcą w ten sposób zaoszczędzić czas. Jednak dotyczy to przeważnie tylko rodzeństw jednopłciowych, a badanie genitaliów odbywa się wtedy za parawanem

Odnośnik do komentarza
Gość 16 yearTomy

Bilans był u nas w szkole średniej w 1 klasie   licealnej. Mieliśmy wtedy po 16 lat. Było to bilans początkowy jako że zaczynaliśmy nową szkołę. Wychowawcy mówili o nim rodzicom na zabraniu żeby przygotowali dziciaków na badania okresowe w szkole u  piguły. Było to 2 tygodnie zaraz po rozpoczęciu roku szkolnego. Wychowawca dzień wcześniej nam się przypomniał i rozdał karty bilansowe żeby wypełnić z rodzicami tylko zaznaczone pola. Wracając do domu przeczytałem całą karte, pytania jakie będą zadawane i punkty co bedzie badane. Z rodzicami trzeba było wypełnić jakie miało się choroby uczulenia i wedłg  nich jaki jest stan zdrowia dziecka i jaki kierunek zawodu wybiera. Resztę wypełnia piguła W podpukcie 12 była rubryka stan dojrzewania płuciowego według skali Tanner. Czyli już wiedziałem że będzie badać penisa i jądra. Zastanawiałem się tylko czy przycinać trochę włosy łonowe bo mosznę to wiadomo gładka bez żadnego zarostu. W dniu bilansu koledzy się podpytywali czy już gotowi na bilans każdy w śmiech bo wiedzieli o co chodzi A no gotowi nawet u fryzjera byłem i wszyscy w śmiech. Co krzaki przycięte i ser z pod napleta żeby w oczy nie szczypał zmyty. Nornalnie na lekcji każdy szedł pojedynczo według listy w dziennik, z tym że dziewczyny szły jako pierwsze chłopacy dopiero jak skończy się lista dziewczyn. Około 12 godziny zaczeła się lista chłopaków. Na długiej przerwie można było się podpytać 3 kolegów co robiła na bilansie piguła bo byli już po. Ja wchodziłem jako 5-ty niby badanie  długo trwało, ale bedąc w środku czas jeszcze bardziej się dłużył. Po wejść do gabinetu piguła kazała dać karte tą co wypełniało się z rodzicami kiedy ją czytała i sprawdzała poprosiła o rozebranie się do bielizny. Czekając w samych bokserkach przy jej biurku dalej czytał i sprawdzała kartę. Kiedy skończyła zaczeło się badanie. Najpierw sprawdzała potawę kregosłup stopy itd potem słuch wzrok i ciśnienie itd Potem kazała przejść za parawan gdzie była leżanka i waga. Za parawanem odbywała  się ostatnia część  badania czyli dojżewanie płuciowe. Piguła sprawdzała napletek, mosznę jądra penisa w stanie wiotkim. Potem 2 raz znowu to samo badała penisa napletek jądra ale już przy pełnym wzwodzie do którego poniekąd już sama doprowadzała, macają worek z jajcami i miźając palcem po wędzidełku, co było zresztą bardzo przyjemne aż zawibrowało mi w jądrach i przeszły ciarki. Poprosiła o to aby samemu ssunąć napletek tak mocno jak tylko się da i kazała chwilę przytrzmać odchlają samą żołądz lekko w dół sprawdzała zarys korony. Potem kazała opuścić ręce w zdłurz tułowia i oceniała krztałt i wielkość jąder powiedziała też że mam poprany krztałt penisa w erekcji. Nie jest zgięty ani za mocno skrzywiony, w jakiej jest pozycji czy pristo w pionie czy na wprost. Potem kazała położyć się na leżance ugniatała brzuch potem koło pachwin ostatni raz jądra i pod jądrami kazała założyć bokserki stanąć na wadze i koniec badania. Pytała jeszcze czy były polucje i czy nie mam problemu z wytryskiem nasienia. Czy jest coś niepokojącego w jądrach itp

Odnośnik do komentarza
Gość Szymek7lat czesc 1

Szymek7l?Mialem 7 lat było lato wakacje nie miałem z kim zostać w domu, więc rodzice wysłali mnie do ciotki i wójka na wakacje na 3 tygodnie. Przez pierwszy tydzień byłem w pokój sam, póziniej przyjechał mój kuzyn i przez kolejne 2 tygodnie zajmowałem z nim 1 pokój. Kuzyn Bartek po mimo to że miał 18 lat trochę się mną zajmował choć byłem od niego sporo młodszy. Uważam że mieliśmy dobry kontakt ze sobą. Pamiętam kuzyna Bartka ale troche teraz ma już 18 lat dużo się zmienił, tym bardziej że nie widzieliśmy się bardzo dawno temu. Bartek po powrocie do domu troche się zdziwił że jeszcze jestem u nich myślał że już wracam ale oki jakiś się pomieścimy. Wieczorem szykowaliśmy się do spania ja śpie w piżami Bartek różnie w samych spodenkach lub bokserkach. Ja spałem na rozkładanym łóżku więc przebierałem się przy łóżku. Kuzyn spał na swoim tapczanie i zaczał przebierać się zaczoł przy szafce. Kiedy położyłem się na łóżku Bartek był już samych bokserkach spojrzałem z ciekawość na jego dość mocno wyraźne jądra uciskane w bokserkach oraz penisa ułożonego na lewy bok.Fakt że Bartkowi w spodniach odznacza się penis w nogawce ale w bokserkach był jeszcze bardziej widoczny jego kształt główki grubości i wielkość penisa. W dresach patrząc z przodu widać wybrzuszenie w nogace a z perspektywy bocznej jak odstaje, jak by miał włożoną parówe w spodniach. Bartek był troche wysportowany, miał troche wyrzeźbiony brzuch. W nocy obudziłem się i poszedłem do łazienki siku, jak wróciłem do pokoju Bartek spał do połowy odkryty widać było jego męskie gołe ciało a przy pępku w stronę gumki od bokserek czarny delikatny pasek włosów. Pomyślałem sobie że ssune trochę kołdre żeby przyjrzać się jeszcze raz jego w bokserkach. No i warto było, to co zabaczyłem aż mnie wgieło, miał penisa we wzwodzie, o ja to dopiero był widok o kurde. Nie spodziewałem się że będzie miał wzód i to aż taki. Miał pena mocno zadartego do góry aż mu wbijał się pod gumke od boksów jak by miał tam włożoną marchewkę. Miał taką erekcje że materiał bokserek był tak napięty że widać było wyraźny kształt całej głowki trzon a po całej długość penis główą żyłę aż od jąder które były opięte przez materiał wrzynając się w spodnią cześć moszny. Jego jądra były ściśnięte przypominało to jak by miał przy udach połówke piłki tenisonej. Położyłem się spać nie migłem dowieżyć że widziałem Bartka penisa w wzwodzie. Rano po przebudzeniu przebrałem się w ciuchy Bartek jeszcze spał, jak wróciłem do pokoju Bartek stał przy szufladzie z jego gaciami i szukał spodenek, zauważyłem że mu dalej penis sterczy powiedziałem o sorry i wychodziłem z pokuj Bartek powiedział spoko możesz wejść przecież nie będę się tu przebierał, a nie wstydzisz się że ci dygnoł zapytałem Bartka. Odpowiedział że i tak  już wychodzi do łazienki kąpać się a po drugie to za każdym prawie razem musiał byś wychodząć z pokoju albo zamykaci oczy, bo kiedy wstaje rano z łóżka to mam namiot a szybciej opada jak się stoi wtedy szybciej krew z niego odpływa. A co tobie rano nie twardnieje  siurasek No tak twary jest ale jak się wyśkam to już nie. No widziesz Szymku bo tak my chłopacy już mamy. Żeknoł kuzyn przekładając ręką z pod gumki do lewej nogawki penisa, który zaczynał mu opadać i mięknąć ocierając się po udzie by zatrzymać się obok leweg jądra. Dobra jak chcesz to jeszcze później pogadamy teraz idę się kąpać. I poszedł do łazienki z pół wzwodem w gaciach. Grałem na komputrzerze Bartek wrócił w samych boserkach z łazienki do pokoju miał takie same w jakich spał tylko w innym kolorze tym razen jego penis nie był przy nogawce po lewo tylko ułożony do góry. Mimo to że nie był w wzwodzie to i tak wyglądał jak u dorosłego faceta. Bartek zauważył że się patrze i zapytał- co się tak przyglądam, głupio mi było powiedzieć że chodzi o jego pena to powiedziałem że ma fajne bokserki. - Fajne mówisz a co w nich takiego - no to że mają fajną  szeroką gume przy pasie dłużrze nogawki i są młodzieżowe i jakby z przody bez szfów-ja wiem czy fajne mam takich kilka mogęci pokazaci może jakieś ci oddam jak będą ci się podobały. Odszedłem od komputera Bartek rozsunoł szufladę gdzie było sporo jego bielizny bokserki zwykłe luźniej krórkie długie nawet slipy i kilka par kąpielówek. Bartek z szuflady  wziął do ręki te boksereki co miał na sobie. Ja jednak zauwrzyłem jakieś dziwne takie co miały dodatkowe naszycie między penisem a jądrami. Zapytałem Bartka co to za boksereki takich jeszcze nie widziałem. - to są takie co nie przygniataj i nie spłaszczają i nie ugniatają i robią więc miejsca z przodu na penisa przy czym robią więcej miejsca na jajka- a ta dziura w środku to po co - no tak w ten otwór to jak już założysz bokserki wsuwasz pyte i już się sam układa a nie wysunie się przez nogawkę bo masz na dole jeszcze miejsc na główke i nie przekłada ci się tylko wisi. - a skąd je masz gdzie  ty je kupiłeś - moj kolega takie ma i skoro sobie chwali i mówi że faktycznie bardzo wygodne to mi też zamówił przez neta - a po co  wam takie bokserki przecież te co masz też są oki - no nie zupełnie mówi Bartek stojący w samych bokserkach pokazał ręką że penis przekrzywia się i kułada w nogawce no i wrzynają się jak i pokazuje na część matriału przy jądrach, a w lużnych bokserkach jest oki tylko też jest jeden minus za bradzo lata a jak siedzisz to wysuwa się przez nogawkę a te są w sam raz-a slipy po co ci jeszcze slipy - a wyobraź sobie że przydają się jeszcze - przecież już nikt nie nosi slipek każdy mówi że to wiocha - zobacz Szymonie i znowu Bartek pokazuje na swoje bokserki, jak ułożysz penisa do góry pionowo to i tak podczas ruszanie się czy chodzenia on i tak będzię przesuwał się w dół aż będzie na boku co będzie ci przeszkadzało i ręką wpuścisz go na dół przy nogawce albo znowu dasz do góry. A w slipach nawet jak  biegasz to masz cały czas w góre pozatym do niektórych spodni lepiej zakładać slipy. I tak trochę pogadaliśmy Bartek zaczoł się już ubierać zakładając spodnie poprawiał jeszcze nogawki. Na wieczór ciotka pytała się czy nie chce iść na basen Bartek powiedział że jak będzie ładna pogoda to na jezioro by się pojechało! ale teraz musi spadać bo umówił się z kolegami a mnie ze zobą nie weźmie bo będą pili alko. Ciocia powiedziała że nigdzie nie idzie, bo z Szymonem musi ktoś zostać a my wracamy dopiero po 24. Bartek troche się wkurzył ale miał plan, kiedy jego rodzice wyszli dałmi dostęp do swojego konta LOL w zamian że bede go krył, bo i tak chce wyjść a wróci przed nimi.- I tak masz 7 lat nie trzeba nad tobą stać i masz mnie kryć - no o oki. Zalogowałem się na jego konto Batek poszedł się szykować i o 19 już wyszedł. O 23 zadzonił z Bartka telefonu jego kolega i pytał się czy za 10 min będę mógł otworzyć drzwi od mieszkania bo Barek nie wie gdzie ma klucze-no oki a czemu ty dzwonisz a nie Bartek - bo Bartek się schlał i nie ogarnia a my zaraz go przywieziemy. Po 15 minutach Bartka przywiozło 2 kolegów z jego klasy i pomogli mu wejść na góre zapukali do drzwi a ja zobaczyłem Bartka schlanego jak szpadel ledwie stał na nogach. Powiedziałem jego  kolegom żeby ogarneli go do łóżka bo sam nie dam rady. Schowałem kurtke i buty do szafy przy okazji znalazły się klucze miał je w wewnetrzej kieszeni tyle dobrego. W tym samym czasie jego koledzy rozłożyli tapczan i pomogli Bartkowi się rozebrać i w samych gatkach położyli go spać. Ściągając mu spodnie jeden z kolegów pod trzymał mu bokserki które osuneły mu się bo za mocno szarpneli za spodnie żeby je zdjąć.Bartek wogóle nie kontaktował nie ułatwiał sprawy i nie pomagał w rozbieraniu. Wszedłem do  pokoju Bartek stał pół nagi a koledzy walczyli ze spodniami, powiedziałem im żeby go położyli i zdjeli skarpety a potem ciągnąc za nogawki zdjeli spodenie. Byli też pijani i nie bardzo mieli ochote pierdzielić się choć pomysł był niby oki, to stwierdzili że na leżąco będzie też tapczan przeszkadzał. Nie wiem jak to zrobią ale czasu jest mało bo razaz jego starzy wrócą a Bartek ma być już w łóżku. No to dobra rzekł jeden z jego kolegów robimy tak Ty go trzmaj sam a ja mocniej szarpne na nogawki najwyżej bokserki poprawimy mu jak zdejmiemy spodnie. Przez to że już miał troche osunięte bokserski bo spodnie nie chciały zejść, mocniejsze szarpnięcie zdjeły je jeszcze  niżej, ukazując Bartka włosy łonowe i nieznaczną część penisa. Młody trzymaj mu bokserki bo zaraz całkiem mu zlecą powiedział do mnie Bartka kolega, drugi zaś co go trzynał zaśmiał się mówiąc  no to trudno najwyżej młody zobaczy trąbę słonia. Może lepiej nie bo się zgorszy albo bedzie miał w nocy koszmary. No dawaj trzymaj mu te gacie bo mało czasu. Podszedłem bliżej do nich podciągłem Bartkowi bokserki zasłaniając mu ten kawałek odsłoniątego penisa i trzymając przy gumce podciągłem nie co wyżej jego kolega zdjoł mu spodnie i kładli do łóżka.  Kiedy koledzy poszli zapytałem Bartka czy wszystko oki bo zaraz wrcają jego rodzice Bartek nic nie odpowiedział leżał jak trup. Zapytałem czy chce wody czy coś poruszałem nim i nic. Nie raguje poruszałem rego ręką nic, dobra oki pomyślałem ryzyk fizyk skoro nie raguje to wykorzystam sytacje i zobacze co tam ma mój kuzyn w tych bokserkach. Bardzo mnie zrzerała ciekawość, tym bardziej że jak na młody wiek i jego ciało, to w nogawce mu mocno się odznacza a jak paraduje w bokserach to jeszcze bardziej widać zarys jąder i kształt. Kiedy kolega zdejmował mu spodnie i widziałem z bliska ten kawałek co mu się odsłonił to jeszcze bardziej mie zaochociło. Odchyliłem ręce z kołdry którą był przykryt powoli ściągałem kołdrę tak do pas dotknołem brzucha żeby zobaczyć czy się obudzi lub poruszy nic. Ssunołem jeszcze niżej aż do kolan odsłaniając krocze, może wydawać się to zboczone ale nie mogłem się powstrzymać nie widziałem jeszcze penisa u tak  starszych i to jeszcze z bliska. Batek tym razem nie miał wzwodu, jego penis był jakby przykurczony  ułożonego przy lewym  jądrze a łepek nachodził na nogawkę. Z boku  wyglądało to tak, płaski brzych aż do pasa i odstające wybrzuszenie jak rogal czy banan przy nogach. Ta jego części ciała przy tak płaskim ciele wygląda jak taka górka, wybrzuszenie dające znać że ma czym się pochwalić. Dotknołem lekko przez materiał penisa pogilgotałem i lekko nacisłem przy główce, pomiziałem jądra i przez nogawkę wysunołem konicówke jego penisa.Kiedy ją zobaczyłem jeszcze bardziej mnie korciło zobaczyć całość wraz z jądrami. Bałem się że jak będę ściągał bokserki to się obudzi więc zaczełem od tylnej cześć ssuwając przy posiladkach. Jak gumka doszła już do połowy zaczełem ssuwać przód, kiedy to robiłem musiałem mocniej unieść gumkę bo haczyła, wtedy jego penis automatycznie bezwładnie ssunąc się i przesunoł się na udo. Dotykając jąder zauważyłem że jego penis drgnoł. Miał spore jądra krztałtne moszna luźniejsza niż moja. Jego 1 jądro to jak 2 moje. Chwyciłem penisa przez fałd skórki widać było dziurkę od sikania. Trzymając go chwilkę czułem że mu znowu drgnoł, puściłem go myślałem że się Bartek budzi. Penis znowu przechylił się na bok opierając się o udo. Fajnie to wyglądało jak by żywy. Bartka lewe jądro było niżej niż prawe wyglądały jak spore śliwki, trochę mocniej niż poprzednio zaczełem je dotykać przysuwając je 3 palcami czułem ich wielkość i kształt. Przesuwając je z moszną do góry odchylały się na bok i opadały na dół. Kiedy poruszyłem trochę mocniej i  wyżej jądra Bartka penisa drgnoł dwa razy i poszerzył  przesunoł się do góry w pion na wprost pępka zaczoł mu plusować i dostał delikatnego wzwodu. Widać było jak mu zaczyna stawać do góry jak mu się rozszerza pogrubiać, naciąga i napina skóra przy trzonie. Puściłem jądra i dwoma palcami unisłem penisa czułem jak mu mocniej podryguje i w moim ręku mu pulsuje twardnąc stanoł mu na maxa. Co to był za widok o kurde Bartkowi dygnoł i to na  maksa aż wysuneła mu się cześć główki a fałd moszny pod jądrami podkurczył się podciągarąc jądra biżej ciała. Był twardy jak był z kość. Teraz już wiem czemu w bokserkach mu tak odstaje. Szybko jeszcze spojrzałem na żołądz bo była mocniej niż przy zwisie odsłonięta z ciekawość chciałem zobaczyć czy mu cała skórka zejdzie, objołem dwoma palcami naciągając  ale czułem opór nie chciałem za mocno bo bałem się że się obudzi. Póściłem penisa a skórka powoli nasuwała się z powrotem, tak fajnie to wyglądało że zrobiłem to jeszcze tym razem trochę mocniej naciągłem trzymając go chwilę Bartkowi znowu zapulsowała pyta tym razem dość mocno aż przez chwile mocniej wysuneła mu się główka aż mi od tego widoku siuraczek dygnoł. Puściłem pyte kuzyna i pojrzałem na swojego siurka który od tego co zabczyłem stanoł. Zastnowiłem się na moment czy mój też tak uroście i czy też taki będzię. No nic zobaczymy. Zaczołem z powrotem zakładaci Bartkowi bokserki jak już gumka była za jądrami zostało jeszcze  jeszcze wsuną mu w gacie tego twardego nabrzmiałego pena. Nie ryzykowałem mu wyginać go i wsuwać do nogawki więc przysłoniłem do połowy zostawiając część penisa poza gumką. Okzało się że to też nie był dobry pomysł bo gumka przygniotła jego penisa do ciała ale tylko na chwilę kiedy puściłem gumkę ten wystrzelił mu jak z procy bo gumka wróciła z powrotem w dół. Penis z lekkim odgłosem klapnoł o podbrzusze. Nie wiedziałem za bardzo jak go schować a właściwie wsadzić w bokserki, bo był sztywny ułożony na prost do pępka. Pomyślałem to może bokiem tuż przy gumce mu wsune podciągłem gumke trochę wyżej i naciągłem mocniej drugą rękom chyciłem jego penisa i uchylacąc lekko w lewo nałżyłem za gumke. Udało się co prawda gumka nie przylegała do ciała bo penis ją unosił ale udało się go wsadzić w bokserki i jak mu opadnie to gumka sama najdzie. Zakryłem go kołdrą i poszedłem spać. Obudziło mnie otwieranie dzwi od mieszkania rodzice Bartka wrócili do domu i szykowali się spać, wójek wszedł na chwilę do naszego pokoju chyba po to żeby zobaczyć czy śpimy. Położył na biurku kluczyki od samochodu dowód rejestracyjny i kase, spojrzał się na chwilę na mnie a potem na Bartka osłonił go trochę kołdrą bo się rozkopał i odkrył  kiedy podpawił kołdrę uniusł ją na chwilę spojrzał na moment na jego krocze kiwnoł dwa razy głową przykrył go pogłaskał po głowie i wyszedł. Kiedy już poszli spać wstałem z łóżka i podszedłem do Bartka zobaczyć czy mu dalej oddstaje penis w zwodzie, skoro jego tata zerknoł tam kiwnoł z zdumienia głową. Odkryłem tym razem kołdrę z boku przy jego nodze nadal miał mocny wzód penis mocno wrzynając się pod gumkę nadal ją lekko unosił. Poszedłem spać z na śniadaniu wójek powiedział że jak Bartek wstanie i zje to ma zatankować auto i możecie pojechać na plaże a oni idą na spa. Wojek poszedł jeszcze po kąpielówki dla mnie bo mama i nie spakowała. Wrociłem do pokoju Bartek dalej spał, wojek przyszedł do nas żeby dać mi kąpelówki powiedział że tylko takie znalazł najwżej spytasz się Bartka to jakieś ci poszuka u siebie i ci da. Będąc w pokoju zobaczył że jest już 10 godzina o 11 masz obudzić Bartka my wychodzimy. Wójek z ciotką wyszli zostałem z kuzynem sam, poszedłem do łazienki się umyć przy okazji przymierzyłem kąpielówki były za luzine w pasie i mi spadały. Wszedłem do pokoju Bartek się obudził siedział na tapczanie do połowy odkryty i gadał przez telefon 

Odnośnik do komentarza

Witam. U mnie bilans był dwu etapowy. Pierw w szkole pielęgniarka wolała nas do gabinetu ważyła, mierzyła sprawdzała wzrok i słuch i dała kartę do wypełnienia przez rodziców i z tym do lekarza w swojej przychodni. Na bilans trzeba było się udać z rodzicem . W przychodni lekarka przeczytała to co wpisała pielęgniarka i kazała mi zdjąć koszulkę ponieważ musi osłuchać mnie i zmierzyć ciśnienie . Gdy to zrobiła poprosiła mnie o zdjęcie skarpetek i spodni. Kazała mi tak chwilę spacerowa, wykonać przysiady skłony następnie położyć się na kozetce gdzie uciskała brzuch. Poprosiła mnie abym został na kozetce i poszła do biurka gdzie coś zaczęła notować. Następnie oświadczyła że ostatnim punktem jest rozwój płciowy i zapytała się mamy czy może żądać mi pytania intymne i zbadać moje genitalia. Mama wyraziła zgodę . Pani doktora zaczęła mnie pytać czy mam już erekcję , polucje , czy się masturbuje bać czy odbyłem już stosunek, oraz zapytała mamy czy zauważyła na bieliźnie jakieś ślady spermy . Moją mama trochę się zmieszała i odpowiedziała że nie zwróciła uwagi. Następnie spojrzała na mnie strasznie się wstydziłem ale odpowiedziałem że mam już erekcję. Ponownie zapisała cos i wstała od biurka i poprosiła żebym wstał, podeszła do mnie i odchyliła delikatnie gumkę od majtek i zajrzała do środka po czym poprosiła abym zdjął majtki i położył się na kozetce. Mega mnie to krępowało i zapytałem się czy mama musi być po czym pani doktor odpowiedziała że tak gdyż takie są przepisy aby nie została oskarżona o molestowanie. Gdy się położyłem pani doktor zaczęła delikatnie dotykać jąder i zapytała czy napletek zachodzi swobodnie. Odpowiedziałem że tak i poprosiła abym go zdjął. Gdy to zrobiłem dotknęła delikatnie penisa i nasunęła go z powrotem po czym zacisnęła dłoń na penisie i zaczęła uciekać brzuch , jądra . Po czym gwałtownie zsunęła napletek i wtedy penis mi stanął . Powiedziała że reaguje prawidłowo i drążek jest prosty ma prawidłowy przyrost . Następnie posmarowała mi penisa jakąś maścią i powiedziała że badanie zajmie jeszcze chwilę po czym zaczęła ruszać ręką aż pojawił się śluz powiedziała że wszystko jest bardzo dobrze i że już zaraz koniec wtedy ponownie zaczęła ruszać troszkę szybciej i oświadczyła że jeszcze sperma i koniec . Podała mi ręczniki kazała się wytrzeć i ubrać . I to wszystko 

Odnośnik do komentarza
Gość wojtek_wojtek

Witam,może nie na temat bilansu ale temat podobny.Bylem ostatnio z żoną na badaniach okresowych,razem weszliśmy do gabinetu ja po receptę a żona na badania i zdziwiło mnie to że pani doktor (rodzinny lekarz i medycyny pracy) po wywiadzie medycznym poprosiła żonę o rozebranie się do samych majtek (skarpetki też musiała zdjąć) i rozpoczęła badanie.Najpiew waga, wzrost, ciśnienie potem literki z tablicy później standardowe osluchwianie i pleców i klatki piersiowej.Po tej części badanie piersi i jamy brzusznej, skłony do podłogi,kilka przysiadów i lekarka bardzo dokładnie obejrzała jej stopy od palców, paznokci po pięty i całe podeszwy (naciskała,stukała młoteczkiem).Na sam koniec żona musiała zdjąć majtki i lekarka obejrzała wargi sromowe i kazała się położyć po czym włożyła palec do pochwy a na koniec do odbytu po czym zrobiła EKG,odbiła odcisk stóp i kazała się ubrać.Czy ktoś miał podobne badanie?

Odnośnik do komentarza
Gość Szymek7lat czesc 2

  ja międzyczasie szukałem jakiś spodek do pływania. Bartek skończy rozmawiać i pytał się mnie co tak latam i szukam- spodenek do pływania - przecież wójek już ci tam jakieś dał - tak dał ale są za luzine i mi od wody spadną no chyba że ty  mi jakieś dasz  - niby jakie ma ci dać jak stare powyrzucałem - to jakieś kompielówki albo przylegające spodenki - dobra zaraz coś poszukam muszę się wykompać bo głowa mi pęka. Bartek był troche jeszcze wcięty po imprezie miał kaca wstał z łóżka jednak położył się spowrotem. Zadzwonił do kolegi czy bedzie mógł nas zawieść na plaże i poprosił mnie żebym nalał mu wody do wanny. Kiedy nalałem już do połowy wanny wody zawołełem Bartka że już może się  kompać ale chyba nie słyszał poszedłem do pokoju zobaczyć co z nim bo nie idzie. Poszedł do niego do pokoju Bartek dalej leżał na tapczanie już idę powiedział, kiedy wstał nie zauważył że ma za mocno wsuniętego penisa w nogawce nie wiem dlaczego ale nie poprawił go tylko zaczoł wstawać z tapczana nogę położył na podłoce nogawaka od bokserek jeszcze mocniej się podwineła i wysuneła mu się główka penisa dopiero kiedy odłożył telefon zauwżył że się patrzę na niego patrze. Zasłonił się kołdrą a pod nią włożył ręce. Widać było jak po ruchami kołdry i rąk że poprawia penisa i bokserki jak już tylko je poprawił wstał i odszedł na bok szafki z kąd wzioł bokserki na zmiane i poszedł sie kompć. Zauważyłem tylko jak uciska go przy gumce a kiedy ją puścił żeby otworzyć szufladę i sięgał bokserki jego penis drgnoł dochodząc pod sam spód gumki przy nogawce jak by znowu miał wysunąć się z pod niej  Bartek odchylił się o odmnie w bok i stojąc tyłem znowu odchylił bokserki wsadził rękę do środka i ułożył pena do góry pionowo. Poszedł do łazienki po kilku minutach zadzonił jego telefon Bartek słyszał ale po niego nie przyszedł dopiero jak zadzwonił 2 raz wrocił do pokoju po niego wtedy już miał na sobie bokserki te co wyjoł z szuflady. Okazało się że to były te ze specjalną wszyką (kieszonką) na penisa żeby nie wciskać po nogawkach tylko wysunąć do przodu nie uciskając go. W tych bokserkach prezentował się zajebiście  jego penis był tak widoczny jakby nic na sobie nie miał. Cały penis był wyciągnięty w przód nie uciskany ani nie przygięty a pod nim swobodnie wiszące jądra. Boserki można powiedzieć szyte na miarę. Zapytałem się Bartka czy w tych bokserkach chce jechać na plaże, a czemu spytał. Bo twoj penis jak tak jakby na prezentacji tylko osłanięty materiałem ale widać go jak trąbe słonia szczególnie z boku a jądra jak kły słonia przy trąbie. A tam przynajmniej nie będzie mu grąco i się nie będzie tak pocił zresztą i tak kompielówki potem załorze. Przyszedł kolega Bartka który miał kierować autem zamiast Bartka bo jeszcze miał kaca. Pojechaliśmy na plaże po drodze jeszcze zgarnoł 2 pozostałych. Na miejscu na plaży było dużo ludzi jego koledzy powiedzieli że nie ma co tu siedzieć idziemy na moski i tam się rozłożym klika było już zajęte ale z ostatniej schodziki dzieciaki i tam szybko zajeliśmy miejscówke. Na mostku rozłożyliśmy częczniki i każdy zaczoł już powoli rozbierać się. Mostki były częściowo w wodzie i wchodząc na niego częściowo był osłonięty czcinami. Na jednej części był ćeni gdzie Bartek szykbo zajoł miejsce by słonice go nie zmuliło jeszcze bardziej. Ściągłem buty i koszulkę bartka trójka kolegów stała już przy ławeczce na kładce w samych bokserkach i sięgali kompielówki. Spytali się mnie gdzie można się przebrać. Ja tu jestem pierszy raz i nie wiem sytali się Bartka który też już zaczoł się rozbierać - przy samym wejściu jak wchodziliśmy są przebieralnie albo idzcie do auta na parking. Cała trójka w samych bokserkach myśli no troche daleko tak zapierniczać, to tu się przebierzcie powidział Bartek kładąc się na recznik też już w samych bokserkach. A ty też się przebierasz czy kąpiesz się w tych co masz na sobie zapytał się kolega kolega - ja się chwilę kimnę i potem przebieram i do wody - to dawj teraz to się obudzisz - nie chwilę poleże i potem z wami popływam. Ja się szybko przebrałem pod ręcznikiem i wskoczyłem do wody. Koledzy Bartka stali rozmawiając palili papierosa i kszykneli do mnie czy ciepła woda podpłynołem do nich i powiedziałem że oki ale jest problem w wejsciem na kładke bo nie ma drabinki - to cię podciągnę podaj ręke - nie dobra spoko jeszcze nie wychodzę zostaje jeszcze w wodzie. A robiłem to dlatego że bądąc w wodzie byłem niżej od nich a kiedy stali tak w bokserkach to mogłem podpatrzeć się jakie oni mają uwupklenia i krztałty w gatkach. Wszyscy mieli po 18 lat  tyle co mój kuzyn i choć każdy miał podobne bokserki na sobie to i tak u każdego wyglądał on inaczej. Np u jednego z nich zauważyłem patrząc od spodu z nad kładki że ma spore jądra niż reszta mocno mu się wychylały kiedy przy nogach a jego penis leżał na nich jakby na podpórce. Skończyli palić papirosy jeden z nich podszedł do mnie i pomógł wyjść z wody sprawdzając przy okazji czy woda jest ciepła. Kiedy przyklęknoł żeby podać mi rękę widziałem jak mu całość moszny z jądrami przeciskają się z pod ud wrzynając mu się na chwile w spód bokserek. Ale to jeszcze nic kiedy powiedział że woda jest ciepła nie ma co iść tam się przebierać i że tu jesteśmy tylko my sami i przebiera się tutaj. Nie wiedziałem zabardzo o co mu chodzi spojrzałem na Bartka on spi na kocu, drugi odszedł trochę na bok bo gadał przez telefon. A ten ziomuś przy mnie i tym 3 ściągnoł gacie i zaczoł się przebierać w kompielówki. Nie spełna pół metra przd moimi oczami widziałem jego lufę z jądrami. Trochę mnie wgieło a czy kolwiek przypomniało mi się jak oglądałem Bartka pena jak spał kurde mają sprzęt. Nie wiem czy to była pokazówka szpan ale było to dla mnie kolejne ukazanie typy patrz i podziwiaj tym bardziej że nawet nie osłonił się. Jak tylko skoniczył wciskać się w kompielówki przełożonego kutasa z nogawi przesunoł do góry zawiązał je i skoczył do wody. Tamtem skoniczył gadać przez telefon podszedł do nas i się spytał gdzie on się przebrał powiedziałem mu że tutaj. Czy ja też tu mogę - no spoko i zanim jeszcze wyjoł ręcznik z torby zdjoł gatki kolejny pokazał co tam ma. A miał co był bardzo podobny do tamtych czyli tego pierwszego i Bartka. Zdziwiłem się że miał bradzo głodko wygolone jajca i pena. Miał jaśniejszą skóre od nich a żołądz praktycznie na równi ze średnicą penisa  był też jędrniejszy nie zwisał mu tylko lekko był wysunięty w przód. Był mocno wygolony praktycznie do zera gładki aż do samego pępka gdzie Bartek miał delikatny pasek do pępka. Wogóle jego penis wyglądał jak by miał delikatny wzód bo nie miał żadnych zmarszczeni ani fałd na skórze a jak jeszcze bardziej okręcił się przodem do mnie to zauważyłem jaki on jest jędrny. Ten drugi po nim zaczoł się przbierać mówiąc jak wszyscy to wszycy i dwóch już koło mnie stali nago. Jeszcze zanim tamten załóżył kompielówki mogłem zabaczyć  jakie oni sami między sobą mają. Ten trzeci ostatni miał najmniejszego z nich wszystkich ale za to mocno wiszące klejnoty teraz już wiadomo czemu tak mu się ruszały jak kucnoł. Miał większą kępe włosów a napletek jeszcze mu zasłaniał całą główke tak że troszeczkę mu robił dziubek. Oboje zakładali kompielówki i wciskali w nie te swoje kiełby jak za karę a jądra wołały o pomoc od duszenia się i ścisku przez penisa który wypełnił większą część ich slipek a u drugiego szortów kompielowych. Dopiero jak ułożyli to góry ich jajca mogły wypełnić bardziej dolną cześć matriału robiąc spory obrys przy udach. Temu co miał te mocno wiszące jajka jak odchylał nogę materiał mu się odchylał widać było przez nią po bokach pachwinę a przy niej konicówk sirks. co mu nie przysłaniał. Wskoczyłem do wody za mną reszta. Bartek dalej spał na koc dołączył ten pierwszy zimek co już narazie skończył pływać wskoczył na mostek i położył się na koc obok Bartka my po któtkim pływaniu zaczeliśmy dołączać. Na mostek posadził mnie Tomek potem ja mu podałem rękę żeby łatwiej mu było wskoczyć na mostek potem Tomek podał rękę Patrykowi, oby doje po wyjściu z wody  zacięli poprawiać kompielówki wraz z penisem. Od nieco chłodnej temperatury wody mieli już nieco bardziej podkulone kasztanki z fiutkiem ale i tak układaki go sobie do góry prezentując swoje klejnoty w mokrych przylegających do ciała gatkach. Batek w konicu się obudził zaczoł rozmawiać z kolegami o wczorajszej imprezie. Koledzy położyli się na koc i zaczeli opowiadać, powiedzieli żebym na chwilę spadał bo muszą pogadać to wskoczyłem do wody popływać. Jak już skoniczyli gadać Bartek mnie zawołał i pomóg mi wyjść z wody, podał mi ręke i wciognoł na pomost, klękając na jednym kolanie w rozkroku nadal miał na sobie boserki z wypustką na którą zerkałem kiedy mnie wyciągał a wcześniej chwilę klękał. W sumie to widziałem go już w nich w domu w pokój, ale z pod pomostu to widać było mosznę i jajcochy w pozycji pół kucanej pokazując sakwę od spodu. Nie mogę się doczekać kiedy przebieże się w kompielówki, kolegom wyschły gatki od słonica a podkulone ślimaczki rozwineły się do poprzednich rozmiarów. Wstali i wskoczyli do wody Bartek zotał ze mną sam na pomoście szukał w torbie gatek do pływania spytał się mnie gdzie oni się przbierali- no tutaj się przebrali - ale że jak tutaj - na normalnie najpierw jeden zdjoł gatki potem drugi i się przerali - przy tobie     
- no tak jakoś wyszło - i co widziałeś ich siuraki - nie kryli się z tym zbytnio więc widziałem - i co jakie mieli - no jakie no jakie duże i się trochę speszyłem - a widziałeś już kiedyś nago penisa spytał Bartek - widziałem ale nie u tak starszych - no i jak? - co jak?-  no to co widziałes - już w bokserkach było widać że sporego mają - a większe od mojego? - od mojego napewno i się zasimiałem - Szymon. Szymon - no co nie wiem nie widziałem twojego - a chcesz zobaczyć mojego - nie specjalnie idę pływac a ty przebieraj sie i dawaj do nas. Z wody koledzy zaczeli gwizdać do Bartka i wołać zrób śmigło, okręciłem głowe w stronę pomost zobaczyłem Bartka nago wsuwał na siebie kompielówki najpierw wsunoł pog gumkę jądra a potem przeciągając po całej długości gumką po penisie zasłaniał go stopniowo pozostawiając go w pionie. Powiedział do nich żeby sobie sami zrobili w wskoczył do wody. Po jakimś czasie jego koledzy wyszli z wody ja jeszcze z Barkiem zostałem w wodzie, wiadomo każdy z nich po wyjściu z wody poprawiał kompielówki ich ptaszki były już mocniej podkulone od chłodnej wody. Kiedy wróciłen z kuzynem na pomost leżeli na plecach jeden z nich okrecił się do nas i zaczoł z Barkiem palić szlugi. Spojrzałem na zegarek zrobiło się już późno, ostatnia tura do wody i spadam na chatę Bartek z koleką wskoczyli ja z tym co leżał na brzuch zostałem na pomoście, zaczołem się wycierać i przebierać Bartek wołał żeby wstał z koca jego kolega i z nimi popływał okrecił się na chwilę i powiedział że zaraz wskoczy. Ja skoniczyłem się przebierać z zwijałem ręczniki jego kolega ugioł nogę w kolanie i ułożył się trochę bokiem zwijając swój koc co leżał koło niego widziałem że mu stanoł. Barek jeszcze raz go zawołał powiedział oki już idzie, zauważyłem że mocno tyrzyma się za penisa uciskał go przy główce stał i szybko wskoczył do wody. Widziałem tylko przez dosłownie moment jego twardego w kompielówkach pena. Dochodziła 20 godzina zaczeliśmy się zbierać, pomogłem Bartkowi wejść na mopost o on reszcie cała 4 suszyła się i wycierała Bartek usiał na ławce i ściognoł mokre kompielówki przysłonił się ręcznikiem żeby wytrzeć się w kroczu dopiero jak wstał z ławki żeby podciągnąć do końca boksy zauważyłem jak od zimej wody moszna mu się podkurczyła przyciągając jemu jądra bardzo mocno pod tyłek nie miał nawet żadnej fały skóry pod jądrami tylko 2 jajca  sićśnięte w sakwie. 


 

Odnośnik do komentarza

Ja na moim bilansie 18latki musiałam rozebrać się całkiem do naga w obecności lekarki i pielęgniarki która mnie na początku zaważyła i zmierzyła oraz sprawdzała obwody głowy,klatki i w pasie.Potem samo badanie...serce,płuca,brzuch,piersi, skłony do podłogi,przysiady, obie stopy pokazać (podeszwy i poruszać palcami), przejść się po gabinecie na palcach i piętach.Na sam koniec jeszcze oglądała mi pochwę i wargi sromowe jak i rozchylić pośladki musiałam pokazać odbyt.Nizbyt fajne uczucie prawie 20 minut stać nago na zimnej podłodze i dwoma osobami.Dobrze że przed lekarką bo koleżanki były dwa dni później i musiały paradować ale w samych majtkach nie nago przed facetem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Moje badanie było jak by dwu etapowe. Na samym początku na lekcji w-f Pani pielęgniarka przyszła do nas do szatni i oświadczyła że będziemy miały bilans. Pytała się pierw każdej z nas czy któraś jest w trakcie okresu. Gdy uzyskała odpowiedzi kazała nam rozebrać się do bielizny po czym zaczęła nas ważyć , mierzyć , pytała się o używki , sprawdziła wzrok, słuch i każdej z nas wręczyła karteczkę z którą miałyśmy udać się do gabinetu lekarskiego. W gabinecie lekarka kazała mi się rozebrać do bielizny zdjąć skarpetki buty itp.. Pani doktor pytała się o regularność miesiączki , o to czy jestem dziewicą itp. następnie zmierzyła mi ciśnienie obejrzała moje dłonie, następnie kazała mi położyć się na kozetce obejrzała moje stopy kazała kilka razy zgiąć nogami. Gdy skończyła te czynności poprosiła abym usiadła gdyż musie mnie posłuchać, pierw z przodu następnie plecy i wtedy sama bez pytania odpiela mój stanik i go zdjęła. Powiedziała że musi badać moje piersi i zaczęła je dotykać . Następnie kazała mi wstać i wykonać parę przysiadów i skłonów po czym powiedziała  że mam pozostać w skłonie podeszła dotknęła moich pleców i znowu zaskoczenie bo zsunęła mi majtki. Powiedziała że nie mam się prostowac tylko tak pozostać bo musi zbadać waginę. Na początku tylko tam dotykała i lekko naciągnęła wargi po czym kazała mi się wyprostować i zdjąć zupełnie majtki. Następnie kazała mi uklęknąć na kozetce po czym wsunęła mi palec w pochwę i zaczęła uciskac brzuch. Gdy skończyła kazała mi wstać pochylić się i wsadziła paluch w pupę. Ruszała tam nim chwilę po czym drugi palec wsunęła w pochwę i zaczęła ruszać oboma naraz. Gdy skończyła kazała mi się ubrać. I na tym koniec 

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja byłem na tym całym bilansie. Czytałem tutejsze wypowiedzi i praktycznie nic się nie sprawdziło. Wszedłem do gabinetu kazała mi czytać cyferki z tablicy, zadała parę pytań o papierosy alkohol czy nie mam problemów w szkole, zmierzyła mnie zwazyla, posłuchała i na tym się skończyło nawet nie zaglądała do moich majtek musiałem zdjąć tylko koszulkę . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Daniel napisał:

Witam. Ja byłem na tym całym bilansie. Czytałem tutejsze wypowiedzi i praktycznie nic się nie sprawdziło. Wszedłem do gabinetu kazała mi czytać cyferki z tablicy, zadała parę pytań o papierosy alkohol czy nie mam problemów w szkole, zmierzyła mnie zwazyla, posłuchała i na tym się skończyło nawet nie zaglądała do moich majtek musiałem zdjąć tylko koszulkę . Pozdrawiam 

To zależy chyba od lekarza,ja opuścić majtki musiałem na bilansie 16latka na 18latka tylko koszulkę zdjąć więc to zależy jaki lekarz ma styl badania czy dokładny czy wystarczy wywiad i badanie stetoskopem.Moja małżonka np.musiala na bilansie 18latki rozebrać się do samych majtek i skarpetki nawet ściągnąć bo lekarka zawsze tak ją badała i odkąd pamięta musiała być w majtkach i bez skarpet na bilansie.

Odnośnik do komentarza

Witam. U mnie wyglądało to tak że po podstawowych badaniach lekarka kazała zdjąć mi majtki. Na początku kazała mi rozchylić pośladki i się pochylić ale nic po za tym nie robiła. Następnie kazała położyć mi się na kozetce i dotykała mojego brzucha po czym zapytała się czy może dotknąć moich jąder odpowiedziałem że tak . Po tym badaniu poprosiła mnie abym ściągnął napletek jak najmocniej się da chwilę popatrzyła i poprosiła mnie abym nałożył napletek i ponownie zsunął i tak kilku krotnie. Mój penis się usztywnił. Lekarka kazała mi ściągnąć całkowicie napletek. Dotknęła jąder po czym dotknęła tam i pojawił się też przezroczysty śluz. Zapytała się mnie czy kiedyś miałem już wytrysk, zawstydzony odpowiedziałem że tak i właśnie czuje się jak przed wytryskiem. Na co lekarka powiedziała że widzi i czuję i że nie zostanie tak po czym ruszyła ręką kilka razy i poleciało. Powiedział że jestem zdrowy i nie ma się co wstydzić.

Odnośnik do komentarza

Witam,u nas w szkole zaczęliśmy badania u pielęgniarki przed normalnym bilansem i wyglądało to tak że wchodziliśmy po dwie dziewczyny do gabinetu.Najpierw pytania o samopoczucie,zdrowie itd.Potem nam zmierzyła ciśnienie i standardowo wzrost,waga i wzrok z tabliczki.Potem każda osobno szła z pielęgniarką za parawan i tam trzeba się było rozebrać do bielizny i skarpetki ściągnąć,obejrzała kręgosłup, ręce,stopy,kazała poruszać palcami w nogach i stanąć na prawej i lewej nodze.Pomacala stopy od spodu i dała kartę do lekarza.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2022 o 09:31, Gość Daria napisał:

Witam,u nas w szkole zaczęliśmy badania u pielęgniarki przed normalnym bilansem i wyglądało to tak że wchodziliśmy po dwie dziewczyny do gabinetu.Najpierw pytania o samopoczucie,zdrowie itd.Potem nam zmierzyła ciśnienie i standardowo wzrost,waga i wzrok z tabliczki.Potem każda osobno szła z pielęgniarką za parawan i tam trzeba się było rozebrać do bielizny i skarpetki ściągnąć,obejrzała kręgosłup, ręce,stopy,kazała poruszać palcami w nogach i stanąć na prawej i lewej nodze.Pomacala stopy od spodu i dała kartę do lekarza.

W przychodni zdrowia badanie trwało to może z 10 minut.Lekarka po 50.

-Dzien dobry,ja na bilans że szkoły dostałam kartę badania.

-Witam, usiądź sobie przy biurku.

Kilka pytań o zdrowie,leki,choroby its.

-Stań za parawanem i rozbierz się do badania do samych majteczek i stań przy kozetce.

Miałam opór ale co zrobić jak nastawiły mnie koleżanki że miały podobnie.

-Skarpetki też zdejmij,stopy muszę również zbadać...dodała po wyjściu zza parawanu.

Zbadała mnie stetoskopem,ciśnienie,miałam się przejść po gabinecie na palcach i piętach a potem położyć się na kozetce.

-Zbadam piersi a potem brzuch jak będzie bolało to powiedz jak mocno nacisnę.

-Teraz obejrzę stopy czy wszystko w porządku.. stwierdziła u mnie że robi mi się koślawy paluch w lewej nodze i zaleciła wizyte u ortopedy.

-Wszystko w porządku, opuść jeszcze majtki i stań w rozkroku zbadam krocze.

Po tym mogłam się ubrać i wypisała mi kartę którą muszę oddać do szkolnej pielęgniarki.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam. Czytam tak te wasze opisy badań. Robicie z tego jakoś dramat. Ja dzięki temu badania trafiłem w odpowiednim czasie do lekarza. Właśnie przez to że ktoś zbadał moje przyrodzenie i rozpoznał się że mam wadę jąder. Gdyby w odpowiednim momencie nie zareagowała to w najlepszym wypadku był bym bezpłodny a w najgorszym stracił bym jądra. Więc nie marudzicie tylko się badajcie może to wam uratować życie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

W sumie aż takich badań za moich czasów w szkole nie było, choć dwa razy też było "pełne" badanie: w trzeciej klasie podstawówki kazała mi opuścić majtki, stanąć w rozkroku i badała jądra. W 8 klasie podstawówki kazała mi rozpiąć zamek w jeansach (byłem już bez koszulki) i położyć się na leżance (też byłem wtedy ciekaw po co?).  Zaczęła mnie ugniatać po brzuchu i nagle niespodziewanie odchylila mi majtki, ale tylko popatrzyła. Pod koniec ogólniaka już nikt mi nigdzie nie zaglądał, o wywoływaniu wytrysku nie mówiąc (w sumie szkoda, byłbym "za"). 

Odnośnik do komentarza
Gość Ze skrajności w skrajność
W dniu 19.09.2022 o 00:44, Gość Adam napisał:

Witam. Czytam tak te wasze opisy badań. Robicie z tego jakoś dramat. Ja dzięki temu badania trafiłem w odpowiednim czasie do lekarza. Właśnie przez to że ktoś zbadał moje przyrodzenie i rozpoznał się że mam wadę jąder. Gdyby w odpowiednim momencie nie zareagowała to w najlepszym wypadku był bym bezpłodny a w najgorszym stracił bym jądra. Więc nie marudzicie tylko się badajcie może to wam uratować życie. Pozdrawiam 

To bardzo ważna uwaga, bo te nowotwory jąder biorą się właśnie stąd że lekarze nie badają, ale w tym wątku pojawia się coś o czym w sumie wcześniej nie słyszałem. Od kiedy w ogóle pojawiła się ta "zdolność prokreacyjna" i od kiedy bada się to wywołując wytrysk nasienia? 

Odnośnik do komentarza

Na moim bilansie lekarka kazała mi się rozebrać do naga i badała wszystko od gardła,przez piersi,brzuch, kręgosłup,okolice odbytu, sprawdzała owłosienie wokół pochwy i nawet stopy oglądała bardzo dokładnie a nigdy nawet skarpet nie musiałam zdejmować co najwyżej do połowy się rozbierać

Odnośnik do komentarza

Witam ja też byłem bardzo dokładnie badany. Po obejrzeniu moich genitalia lekarka zapytała się czy się masturbuje. Pierw się zmierzałem ale odpowiedziałem że tak. To powiedziała do roboty że chce to zobaczyć . Gdy już stał kazała przerwać na chwilę dotknęła popatrzyła i kazała mi skończyć . I tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2022 o 13:40, Gość Marta napisał:

Na moim bilansie lekarka kazała mi się rozebrać do naga i badała wszystko od gardła,przez piersi,brzuch, kręgosłup,okolice odbytu, sprawdzała owłosienie wokół pochwy i nawet stopy oglądała bardzo dokładnie a nigdy nawet skarpet nie musiałam zdejmować co najwyżej do połowy się rozbierać

A na którym bilansie tak dokładnie badają? Kiedy to było? bo chyba dość niedawno. Ja miałam ostatni w 2006 roku to jedyne co trzeba było zdjąć to koszulkę żeby kregoslup zbadał. Stanika i majtek nie zdejmowałam. Też myślałam że będzie gorzej bo to był lekarz i pierwsze co każe mi zdjąć majtki i biustonosz. Ale nie.

Odnośnik do komentarza

отлично сделал веб-сайт, мне очень нравится макет действительно! Было определенно куча усилий.
Делаю отличное предложение тоже поглядеть полезные веб-сайты
https://baoly.ru/edrw Построение обратных ссылок высокого качества
https://baoly.ru/q1q1 Размещение текстов, заметок, релизов в социальных закладках
https://baoly.ru/4red Создание PBN сайтов на поддоменах Wordpress
https://baoly.ru/69 Статьи на сайтах WIKI

@good=

Odnośnik do komentarza

Интересный страница. Мне особенно нравится дизайн и полезная информация.
Делаю отличное предложение также поглядеть полезные страницы сайтов
https://baoly.ru/edrw Построение обратных ссылок высокого качества
https://baoly.ru/q1q1 Размещение текстов, заметок, релизов в социальных закладках
https://baoly.ru/4red Создание PBN сайтов на поддоменах Wordpress
https://baoly.ru/69 Статьи на сайтах WIKI

@good=

Odnośnik do komentarza
NiedawnoW dniu 3.10.2022 o 15:33, Gość Lolinda napisał:

A na którym bilansie tak dokładnie badają? Kiedy to było? bo chyba dość niedawno. Ja miałam ostatni w 2006 roku to jedyne co trzeba było zdjąć to koszulkę żeby kregoslup zbadał. Stanika i majtek nie zdejmowałam. Też myślałam że będzie gorzej bo to był lekarz i pierwsze co każe mi zdjąć majtki i biustonosz. Ale nie.

Niedawno początkiem tego roku...możliwe że temu że po prostu w ośrodku zdrowia zmieniła się moja lekarka rodzinna i widać ma swoje metody badań.Drugi raz sytuacja że musiałam być rozebrana choć tu do majtek to badanie przed przyjęciem do pracy.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam cały bilans licealny w szkole. Dyrektorka ściągła lekarza i wywoływano nas dwójkami wcześniej pytała rodziców o zgodę podobno. Mnie i moją przyjaciółkę zgarnieto tuż przed Wfem. Myślałyśmy ze to będą normalne badania (wzrost waga i ciśnienie) i tyle. 

Na początku były pytania i pogawędka psychologiczna: jak się czujemy czy się czegoś boimy, jak reagujemy na stres itd. Potem tematy zdrowia urazy, operacje choroby w rodzinie, na koniec tematy dojrzewania czyli okres czy ktoś się nam podoba, czy myślimy o seksie. 

Zapytał czy chcemy mieć badania razem. My - Tak

Potem badania 

No to wzrok czyli standard tablica i te literki 

Potem słuch i tu się zaskoczyłam. Było puszczane 1 zdanie bardzo cicho i trzeba było powiedzieć co powiedziano. 

Włosy czy nie mamy wszy 

Potem miałyśmy zdjąć buty i i stanąć na wadze czyli standard wzrost i waga. 

Następnie ciśnienie

 

I po tych normalnych badaniach lekarz powiedział rozbiescie się do majtek stanik i skarpetki też. Tutaj dopowiem że on uznał nas za Siostry bo mamy identyczne nazwisko w innych przypadkach badania były osobno. 

 

My w szoku ale się rozbieramy. Zamiast poprostu powiedzieć że jednak nie chcemy. 

Badany kręgosłup - czyli poprostu skłon 

Potem badanke stetoskopem

Potem kazał się mu położyć i miałam badane piersi i szyje. 

Potem powiedział że mi lekko opuści majtki i badał mi brzuch. Przez moment włożył mi 2 palce pod majtki chyba aby zbadać węzły chłonne. 

 

Potem jak miałam odejść mogłam ubrać stanik i koszulę a w tym czasie moja przyjaciółka była badana. 

 

Na koniec lekarz poprosił o to aby najpierw moja przyjaciółka zdjęła majtki a potem ja. Badanie sromu i lekko wejścia do pochwy. Potem jeszcze kazał się odwrócić aby ocenić skórę i miałyśmy spokój. 

 

Było to sporo nieporozumienie ale i tak nie miałyśmy największego przypału bo innej parze wszedł na badania kontuzjowany chłopak.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam z synem na bilansie 16 latka trochę to było dla niego nie w smak bo chłopak musiał zdjąć  przy pani doktor majtki .Było to trochę kłopotliwe dla niego jak mu się podniósł  i po ogólnych oględzinach trochę się skoczył i nie widzę w tym nic dziwnego ani wstydliwego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...