Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Arojka_99

Co robić z łuszczycą - czy Psorisel pomoże?

Rekomendowane odpowiedzi

na 99% mam łuszczycę. To co dzieje się na mojej skórze praktycznie w pełni zgadza się z opisami, które sobie znalazłam i nie wiem za bardzo co robić. Obecnie dostać się gdziekolwiek jest tragedią, ale oczywiście umówię się, lecz w tym okresie chciałabym już coś z tym robić. Zastanawiam się nad jakimiś specjalnymi szamponami. Moim pierwszym pomysłem był Psorisel. Ktoś wie czy coś takiego faktycznie może jakoś pomóc? A może coś innego niż to co ja sobie znalazłam lepiej wybrać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile masz lat? Od kiedy zauważyłaś zmiany na skórze? Czy ktoś z rodziny ma łuszczyce?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego typu rzeczy na pewno pomogą, ale wato jeszcze pójść do tego dermatologa, bo wydaje mi się, że do tego typu schorzenia są jeszcze jakieś maści specjalistyczne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 26 lat, zmiany zauważyłam jakiś już razem pewnie miesiąc temu i już jestem umówiona na wizytę. Ten psorisel mimo wszystko sobie zamówiłam, stosuję nie długo, więc też nie mogę się wypowiedzieć za dużo na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi przy łuszczycy ten Psorisel zrobił z 90% roboty. Bo od dermatologa dostałam maści, ale one same w sobie działały, lecz sam okres wygaszenia łuszczycy był stosunkowo krótki, a dodatkowe dermokosmetyki ten okres naprawde bardzo wydłużają i sama częstość nawrotów jest znacznie mniejsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...