Skocz do zawartości
Forum

Ulubione kosmetyki naturalne


Gość Makiria

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu jestem wkręcona w kolagen. Zaczęło się w ciąży, kiedy postanowiłam pić z powodu problemów z kręgosłupem. Pomogło, a do tego okazało się, że podziałało na włosy, skore i paznokcie. Zero rozstępów, a po ciąży, zadnego wypadania włosów, czy łamiących się paznokci. Jestem zachwycona! Dziecko ma  rok, a ja dalej piję i efekty przechodzą same siebie, co potwierdzają i moja kosmetyczka i fryzjer.  Ja wybrałam serię Beauty od Collibre, bo zawiera dodatkowo krzem i witaminę E. Dla mnie strał w dziesiątkę!

Odnośnik do komentarza

Raz do roku koleżanka mieszkająca w Grecji kupuje mi kosmetyki robione własnoręcznie na oliwie i kozim mleku, przez babcie z małej wioski. Kupiłam je przez przypadek podczas wakacji i się zakochałam. Ponadto fantastycznie na skórę wpływa kolagen, który pije. Takie małe koktajle Beauty od Swiss Collagen Collibre. Włosy i paznokcie po tym, petarda! Polecam

Odnośnik do komentarza

Witajcie, mam cerę problematyczną, tłustą/mieszaną, 30+. Przejrzałam różne posty i zmieniłam codzienną pielęgnację. Dodam, że całe życie wysuszałam cerę próbując osiągnąć efekt matu na skórze a ona odwdzięczała się jeszcze większym błyszczeniem...

Co polecicie dla takiej pielęgnacji? 

Odnośnik do komentarza

Skore tłusta tez trzeba nawilżać! Nie można jej wysuszac! Efekt będzie totalnie niesatysfakcjonujący. Im bardziej wysusza się cerę, tym bardziej produkuje ona sebum i zaczyna się błyszczyć - wiem z własnego doświadczenia, po ostrym przesuszeniu skóry, dlugo walczyłam o jej ponowne lepsze nawilżenie.  Zerknij sobie na lekki krem nawilżający good skin day od Resibo (dostępny jest w sieci, na tej stronie mozesz przejrzeć sobie kosmetyki naturalne do twarzy tej firmy).  Z rana na pewno spf. Jeśli sam spf nie da Ci odpowiedniego nawilżenia, dodatkowo przed nałożeniem albo w trakcie dnia mozesz nałożyć krem nawilżający.

Co jakiś czas dobrze jest wykonać peeling, odradzam peelingi mechaniczne, lepsze są peelingi enzymatyczne (świetnie tutaj daje radę peeling od only bio z papają). 

Odnośnik do komentarza

U mnie niezmiennie od kilku miesięcy prym wiedzie Apis. Te kosmetyki odmieniły kondycję mojej cery, są fantastyczne. Nawilżają, odżywiają, nie zapychają. Stosuję całą serię Express Lifting z kompleksem TENS'UP. Rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia

Ostatnio marka bielenda zaczęła być marką wege, aktualnie stosuje ich serie blue matcha ? u mnie daje radę i fajne widzę skutki. Dlatego też bardzo polecam i jestem ciekawa waszych doznań ❤️ 

 

Odnośnik do komentarza

Fajne kosmetyki posiada bielenda. Też byłam zaskoczona, ze ich produkty są wegańskie hahah Ja zakupiłam krem i serum blue matcha, a mojej mamie krem dzień/ noc 60+ golden placenta. Oby dwie jesteśmy bardzo zadowolone! 

Odnośnik do komentarza
Gość Witaminka

Przetestowała już trochę kosmetyków naturalnych i jednak amvi jest jednym z moich najlepszych odkryć. To jak te kosmetyki łączą się z moją skórą, to brak słów. Od dawna nie miała tak ładnej skóry ? 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie rozumiałam tej całej zajawki na kosmetyki naturalne, dopóki moja koleżanka nie zachęciła mnie do wypróbowania kosmetyków amvi  ? Od tego momentu sama zaczęłam czytać dokładniej składy, wyeliminowałam sporo kosmetyków. Teraz moim najlepszym przyjacielem jest serum z witaminą C ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Gość mikunia99

Ja się ostatnio rozkochałam w kosmetykach od Manufaktury Makowa Mają super kosmetyki z nagietkiem, wiesiołkiem i innymi naturalnymi składnikami. Nie zatykają porów, pięknie pachną, kremy są pakowane w szklane słoiczki i co najważniejsze nie kosztują krocia. Są wspaniałą alternatywą dla drogeryjnych toksycznych kosmetyków. Uwielbiam! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...