Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mateusz

adwokat rozwód bielsko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Witam, od 3 lat byłem regularnie zdradzany przez moją żonę. Zwłaszcza w czasie służbowych wyjazdów do Niemiec. Znacie może jakiegoś adwokat rozwód bielsko, który pomoże mi przez to przejść? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cccx

Mnie dobrze w sprawie rozwodowej ochroniła Anna Maria Rop z Opola. Moja żona miała zdecydowanie słabszego prawnika, nie ogarnął w negocjacjach. Ogólnie to nie wygrałem, bo mężczyzna w sądzie rodzinnym to człowiek drugiej kategorii, ale chociaż prawnik zapewnił mi mniejsze obciążenie. Alimenty w miarę ok wyszły, kontakty z dzieckiem zabezpieczone. Nie mogłem prosić o nic więcej tak naprawdę. I tak się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sara

Możesz liczyć na profesjonalną pomoc ze strony Pani Anny Marii Rop (adres mailowy kancelaria.rop@wp.pl  i telefon 504160253). Zajmowała się moim rozwodem i z jej pomocą mam podział majątku zgodny z moimi oczekiwaniami. Do tego również profesjonalna pomoc z jej strony jeśli chodzi o kwestie związane z opieką nad dziećmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amena

ja się cieszę ze mo pomogła mecenas Grzeskowiak. Bardzo fajna Pani, pomocna i daje bardzo duże wsparcie. Jestem z niej na prawdę bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...