Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ten Tłusty

Jak schudnąć 4 kg w tydzień ? Czy to możliwe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ten Tłusty

Chodze do liceum i wyglądam jak wyglądam .. Chciałbym szybko zeszczupleć i w końcu ładnie wyglądać . Czy mogę brac l karnityne lub tabletki slim fast ? Czy są szkodliwe ? Niedługo komers a wyglądam jak Wieprz ... Tłusty Wieprz ... Co jest dobre na blokadę apetytu ? Moje bmi jest strasznie wysokie - wynosi 20

Marzy mi się schudnąć 4-5 kg w tydzień . Ogólnie razem chce schudnąć 16-17 kg. Ile wtedy musiałbym jeść kalorii ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Legalne?

W miejscu mojej pracy miała miejsce sytuacja w której drugi pracownik rozpowszechnił wizerunek innego pracownika w internecie a dokładnie poprzez aplikacje messenger zostało to nagrane z monitoringu informatyka a następnie nagrane telefonem z monitora na którym odtwarzany był filmik z tą osobą. Wiem ze było to rozsyłana przez aplikację messenger między innymi pracownikami moje pytanie pierwsze jest takie czy ruchy na messengerze pozostawiają trwały ślad w internecie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Masyw

Jak mógłbym szybko schudnąć ? Z ud 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grubas

JESTEM STRASZNIE GRUBY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!! JAK MAM SCHUDNĄĆ 4 KG W TYDZIEŃ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ten duży

Chce tylko być chudszy 

...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość duza888
6 godzin temu, malaa777 napisał:

Ja pozbyłam się 6 kg ale w 4 tygodnie 🙂 uważam, że jest to super wynik. Byłam i jestem cały czas na diecie Sandruni, czy ktoś z was też był na tej diecie? https://dietasandruni.wordpress.com/

Co Ty,dieta Sandruni to sciema,Sandrunia wyglada jak Swinka Piggi,Sama jest tlusta I brzydka i wciska ludziom kit.Ja probowalam jeszcze diety Asiuni,Kinguni ,a takze diety Misiaczka,oraz Piotrusia.Zadna mi nie pomogla.Sprobuje jeszcze diety Bozenki,jak nie pomoze,to Ja juz nie wiem😐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...