Skocz do zawartości
Forum

Mój chłopak jest dziwny


Gość Milera

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi znajomy to każe mi iść do pokoju jeśli przykładowo jestem w koszulce nocnej (bo po co inni mężczyźni mają patrzec). Nawet jak był wypity to niósł mnie 4 piętra na rękach bo nie chciał żebym została w sukience na dole bo inni mogą patrzeć. Siedzę z kolegą to ten pisze do swojego kolegi że musi wypić bo nie wytrzyma, martwi się ze ja ze swoim kolegą mogę coś robić. To męczące.. Jak zmienić jego zachowanie i z czego wynika? 

Odnośnik do komentarza

Jest zazdrosny o Ciebie a wrecz chce Cię mieć tylko i wyłącznie dla siebie. Czyli rozumiem latem też nie pozwala Ci chodzić w szortach przykładowo? To już oznacza chora niezdrowa zazdrość.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zdublowany wątek. Odpowiedziałam już w tym drugim. Bez sensu jest zakładanie kilku tych samych wątków ?

Ty tak serio pytasz? Bo wygląda mi to trola ? 

Nie zmienia się nikogo, bo nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Zmień siebie i albo zakończ znajomość jeśli jest Ci z tym ciężko albo zmień styl bycia (nie choć w koszuli nocnej przy znajomych facetach). Skoro to tylko znajomy, to nie ma problemu zerwać znajomość. Jego zachowanie wynika z zazdrości a zazdrość z niskiego poczucia wartości, które z kolei daje się we znaki gdy mu na kimś zależy. Jednak to nie jest normalna zazdrość, raczej zakrawa na chorą.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...