Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam od 29.12.2020 do 4.01.2021. cykl mam między 28 - 30 dni. Uprawiałam seks z mężem 9.01. bez zabezpieczenia z finałem we mnie. Od 18.01. do dziś to jest 23.01 mam stan podgorączkowy ok. 37.5 stopni, bóle w podbrzuszu, bolesność i powiększenie piersi, zawroty głowy. Czy to może być ciąża? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak zadzwonisz sobie bezpośrednio do lekarza który udziela konsultacji dla użytkowników forum. Zadzwoń sobie bezpośrednio na nr telefonu 537239479 tam uzyskasz bezplatna konsultacje lekarska. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość ania niania napisał:

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak zadzwonisz sobie bezpośrednio do lekarza który udziela konsultacji dla użytkowników forum. Zadzwoń sobie bezpośrednio na nr telefonu 537239479 tam uzyskasz bezplatna konsultacje lekarska. Powolaj sie na forum. 

Witam.

Dziękuje za informację. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy. Pomimo iż ciągle mam objawy na teście jedna kreska. Nie wiem co się dzieje. Między 25.01 - 27.01 powinnam dostać okres. Zobaczymy co dalej. ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość ulka napisał:

ja na twoim miejscu pojechałabym po test ciążowy, przy staraniach o dziecko lub przy naturalnej antykoncepcji pomocny jest komputer cyklu mySense, polecam Ci na przyszłość.

Witam.

Zrobiłam dzisiaj rano test ciążowy. Wynik negatywny. ?. Objawy mam w dalszym ciągu. Nie wiem co dzieje się z moim organizmem. Okres powinnam dostać pomiędzy 25.01 - 27.01. zobaczę co będzie dalej. W czwartek mam wizytę u ginekologa. Może czegoś się dowiem. 

Dziękuje za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...