Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...7

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam od 29.12.2020 do 4.01.2021. cykl mam między 28 - 30 dni. Uprawiałam seks z mężem 9.01. bez zabezpieczenia z finałem we mnie. Od 18.01. do dziś to jest 23.01 mam stan podgorączkowy ok. 37.5 stopni, bóle w podbrzuszu, bolesność i powiększenie piersi, zawroty głowy. Czy to może być ciąża? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak zadzwonisz sobie bezpośrednio do lekarza który udziela konsultacji dla użytkowników forum. Zadzwoń sobie bezpośrednio na nr telefonu 537239479 tam uzyskasz bezplatna konsultacje lekarska. Powolaj sie na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ulka

ja na twoim miejscu pojechałabym po test ciążowy, przy staraniach o dziecko lub przy naturalnej antykoncepcji pomocny jest komputer cyklu mySense, polecam Ci na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
6 godzin temu, Gość ania niania napisał:

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak zadzwonisz sobie bezpośrednio do lekarza który udziela konsultacji dla użytkowników forum. Zadzwoń sobie bezpośrednio na nr telefonu 537239479 tam uzyskasz bezplatna konsultacje lekarska. Powolaj sie na forum. 

Witam.

Dziękuje za informację. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy. Pomimo iż ciągle mam objawy na teście jedna kreska. Nie wiem co się dzieje. Między 25.01 - 27.01 powinnam dostać okres. Zobaczymy co dalej. 😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
3 godziny temu, Gość ulka napisał:

ja na twoim miejscu pojechałabym po test ciążowy, przy staraniach o dziecko lub przy naturalnej antykoncepcji pomocny jest komputer cyklu mySense, polecam Ci na przyszłość.

Witam.

Zrobiłam dzisiaj rano test ciążowy. Wynik negatywny. 😔. Objawy mam w dalszym ciągu. Nie wiem co dzieje się z moim organizmem. Okres powinnam dostać pomiędzy 25.01 - 27.01. zobaczę co będzie dalej. W czwartek mam wizytę u ginekologa. Może czegoś się dowiem. 

Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...