Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks w małżeństwie


Gość downwotn

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy ze sobą już prawie 10 lat. Nigdy jeszcze nie było tak źle jak teraz  Zupelnie nie chce mi sie uprawiać z nim seksu. Nie mam ochoty na zbliżenia. W zasadzie to nie tylko z nim ale z każdym/
Co robić? Czy są jakieś metody na to aby odzyskać ochotę?

Odnośnik do komentarza

Zacznij od zbadania tarczycy, cukrzycy i innych schorzeń, a jak wszystko będzie ok to pozostaje ginekolog aby zbadał poziom testosteronu i innych hormonów, a ostatecznie seksuolog.

Mam tylko nadzieje, że to nie jest fikcyjny post, pod którym będą się wpisywać ukryte reklamy ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość downwotn napisał:

Jesteśmy ze sobą już prawie 10 lat. Nigdy jeszcze nie było tak źle jak teraz  Zupelnie nie chce mi sie uprawiać z nim seksu. Nie mam ochoty na zbliżenia. W zasadzie to nie tylko z nim ale z każdym/
Co robić? Czy są jakieś metody na to aby odzyskać ochotę?

W jakimkolwiek związku trzeba podtrzymywać zainteresowanie sobą, seksem. Więc może spróbuj z mężem coś nowego, lub podkręć temperaturę w sypialni. Coś zmień co dotychczas było standardowe. Poza tym nikt z nas nie jest robotem, każdemu może się po ludzku nie chcieć. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jest wiele sposobów. Czy jest to na przykład rutyna? Dopada bardzo wiele osob. U nas na przyklad pojawiła sie po 7 latach. Pomogły trochę zabawki erotyczne ale wspomagam się jeszcze środkiem na libido Libido therapy. Poleciła mi go moja pani ginekolog.

Tak poza tym robilaś sobie może badania na hormony?

Odnośnik do komentarza

Zabawki mamy. Sporo juz jesteśmy ze sobą tak więc robiliśmy praktycznie wszystko Ale ile można testować nowe rzeczy?
Hormony robiłam bo ostatnio miałam badania okresowe w pracy to dodatkowo dorzuciłam sobie do badań hormony. Nic nie wykazało .Za tydzień ide jeszcze do ginekologa to zadam mu pytanie. Moze on coś doradzi.
Te tabletki to ile bierzesz?

Odnośnik do komentarza

Mi te tabletki doradził właśnie ginekolog bo wybrałam się z takim samym problemem co Ty ? Na początku oczywiście byłam do tego negatywnie nastawiona bo sobie myślałam : co taki ziołwoy środek może mi pomoc... A jednak okazało sie,ze pomaga. Biorę to dwa miesiace i z miesiąca na miesiąć jest coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2021 o 10:17, Gość Marielka napisał:

Libido therapy

Czyli jednak ukryta reklama? ?

Autorko> a czy łykasz tabletki anty? Wierz, że one często zmniejszają libido? Moze trzeba zmienić formę antykoncepcji na niehormonalną, odczekać z 1-2 lata i zacznie powracać.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...