Skocz do zawartości
Forum

Czy to miłość??


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śmiejcie się to moja 1 dziewczyna

Nie jest mi obojętna, ale nie wiem co czuje. O czym świadczy to że np boli mnie brzuch i mam łzy w oczach na samą myśl że inny facet może ja dotykac czy z nią choćby tylko rozmawiać. Gdy ona mówi o innym jestem strasznie zły. Gdy chciała zerwać płakałem ale sam sobie byłem winny i wiem o tym doskonale (strasznie mi odpiernicza) Poprosiłem o rozmowę i jakoś ja zatrzymałem ale nie wiem na jak długo. Obraziła się o to, że dobieram się do niej, ale bardzo na mnie działa. 

Odnośnik do komentarza

Ile lat masz? Nie myśl tak. Tzn jak pierwsza, to mogą być czasem natrętne myśli. Bo no wiesz, żę coś nowego, fajnego. Kumam. Ale to minie, musisz dbać i angażować się, wtedy przyjdzie pewność siebie i tego, że nie musisz się obawiać , bo robisz co możesz. Mówi o innym z 2uch powodów. Specjalnie to ważny fragment, jak chce wzbudzić zazdrość, sprawdzić itp, to nie płacz, wkurzać się możesz, albo jej powiedz, jak mówi, bo ma kolege czemu nie, każda kobieta nie będzie rezygnować, i się przypinać do rury dla ciebie, to ma lepiej, kolege, niż głupie koleżanki, Nie możesz płakać. Jak Pewien taki okres, może coś ugrasz w młodym wieku i chwilke, jak ona ogarnie się, z czego to wynika, a z tego, że się boisz sostać sam, boisz się że cię oleje, że jest ktoś lepszy, wiedz, że jest, zawsze jest ktoś lepszy i będzie. Tam samo na pewno lepsza laska jest. Ale to tylko musisz zrozumieć, zaakceptować, tak jest. Płacz jej nie zatrzyma. Płaczesz i się dobierasz?  Wszystko to wyżej musisz przepracować. Nie dotykaj jej bo zepsujesz. To nie jest pocieszycielka. Weź idz w strone depresji, że ostatnio masz doły, ale będziesz się starał ogarniać i raz ją przeproś raz! Drugie przepraszam to sobie daruj. Mogę ci napisać parę trudny sytuacji, i wizualizuj sobie.  Miałem raz coś podobnego. Że czułem, że ona zaraz  się dorwie do jakiegoś, typa co jest nie wiem, no DJem. Bo gadała często z nimi. Przestałem lubić imprezy, bo ona ciągle gdzieś kogoś zaczepiała,  Ale to wtedy wymagało, bym ja się nią zainteresował. Poszedł, zapytał co tam, czy chce drina, cokolwiek, może to też był sygnał "Nudzę się". raz z takim lepszczem pijana autem pojechałą, ja wtedy rower co najwyżej. Wiesz jak to wkurzało? tym lubił poszpanować, ale był no brzydki... a ona pijana do mnie podchodzi i przeprasza, że byli nad jeziorem, gadali i on ją pocałował. Musiałem wiedzieć wszystko, jak ile czasu, w jakiej pozycji, gdzie ją dotykał. Powiedziała, i no niego już wyrok wydałem od razu. A z nią nie szło gadać. Wtedy nie chciałem z nią spać. Rano też czułem obrzydzenie. Ogólnie kara polegała na tym, że miałem ją w dupie, i kontaktowałem się po złości z koleżankżankami. I widziałem, że jest smutna, i tak sedzę na sofie już ją obejmje, i jej telefon był na stole, i dzwoni i ten huj, w tej toyocie się wyświetlił. Są sytuacje, keidy musisz zaakceptować, pewne rzeczy. To, że dziewczyna miała mokre stringi bo 1 raz jechałą 160, tak to sobie tłumaczyłem, typowi nic nie zrobiłem. Nie lubiłem go już nigdy. Ale po co sobie kłopot robić. Po czasie zrobiła się z tego nieistotna sprawa w sumie.  Nie gotuj się.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2020 o 19:06, Gość Adrian napisał:

O czym świadczy to że np boli mnie brzuch i mam łzy w oczach na samą myśl że inny facet może ja dotykac czy z nią choćby tylko rozmawiać.

Świadczy o zazdrości, a zazdrość o niskim poczuciu wartości i ważności. To zdecydowanie nie miłość, ewentualnie zauroczenie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...