Skocz do zawartości
Forum

Bóle kostne


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę z zapytaniem.
Mam 16 lat ważę 65kg ~176cm wzrostu jakoś, przez wakacje do momentu zamknięcia chodziłem na siłownię, wyciskałem żelastwo chociaż głównie uprawiałem kalistenike, już wtedy zaczął pojawiać się dziwny ból jakoś w październiku był on ulokowany na początku kości przedramienia jak to bym nazwał był dosyć mocny podczas większego obciążenia i potrafił trzymać się przez parę dni. Potem przerzuciłem się na boks, ból pojawił się także w kościach łydek (Zaznaczam ból występuje w obu nogach), zazwyczaj mocniejszy w tej w której wystąpiło złamanie. Początkowo ból był tak duży, że miałem uczucie jakby noga miała ulec złamaniu, ból nie mijał od odpoczynku przez dłuższy czas. Ból ten się obecnie waha raz bywa większy bądź mniejszy czasami pojawia się chwilowo mocno w nocy i zanika. Mama mówi, że niby rosnę ale jakoś tego nie czuje tym bardziej nie sądzę żeby ból wzrostowy ukazywał się głównie podczas obciążenia ale w sumie samemu nic nie wiem dlatego przychodzę spytać, czy mam się czym przejmować?
Ogólnie odżywiam się dobrze jem owoce, warzywa, ryże, witaminy, białko i pije mleko. Zaznaczam że ból się uwidocznił po zmniejszeniu ciężaru (Czyli skończeniu z wyciskaniem i zmniejszeniem masy mięśniowej)
Dziękuje za pomoc, jeśli komuś będzie się chciało to czytać i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem lekarzem od razu mówię. Ale może warto byłoby skorzystać z konsultacji lekarkiej? 

Bóle kostne to także bóle związane ze wzrostem z tym że nie wiadomo czy to tylko od tego. 

Niepokoi to że te bóle były już podczas trenowania a Ty tego nie zaprzestałeś ani nie ograniczyłeś. Trenujemy pod okiem trenera. Może się przeciazyłeś wtenczas i to dało tagki efekt. Z tym że niepokoi to że to nie zanika.

Moim zdaniem warto iść do lekarza.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zaprzestałem treningi na okres czasu i w sumie po nim zaczęły przychodzić po odstawieniu jakiego żelastwa przy tym pojawiły się ogromne bóle stawów na krótki okres czasu i ścięgien.
Jedyne co moge dodać od początku mam słabe kości są łamliwe jednak nigdy nie stwierdzone żadnej choroby, jedyne co mogę jeszcze dodać, że wzrost i reszta cech płciowych zaczęła się u mnie później pojawiać niż u moich znajomych czyli jakoś 14-15 jako dodatkową informacje, ale spytam rodzica i udam się do lekarza w takim razie dziękuje za porady i życzę udanego dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...