Skocz do zawartości
Forum

Jak mam postąpić w tej sytuacji?


Gość m...2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Znam dziewczynę już trochę czasu Ale od nie dawna zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i pisać co dzienie , spotykamy też poza pracą jak kumple i też pracujemy w tej samej firmie. Rozmawiamy o różnych rzeczach . I już tak trwa prawie 8 miesięcy. Napisałem jej ,że chyba coś poczułem , ze nie jest mi obojętna, ale szybciej mi mówiła że nikogo nie szuka i , że nie chce , ale na tamtą odpowiedź nic mi nie odpisala. I też nie dawno wyslem jej buziaka wtedy napisałem, że mi się przypadkowo wcisnelo , ale tak nie było nie było to przypadkowo odpisala , że ,, no no nie tłumacz się " nic na to nie odpowiedziałem i jest tak jak było nadal rozmawiamy piszemy że sobą codzienie . I nadal nie jest mi obojętna . Czy jej się zapytać czy nadal nikogo nie szuka czy są jakieś nadziej że może między nami coś będzie . I też mi napisała że może mi wszysko powiedzieć , że jestem druga osoba która taka ma po jej przyjaciółce. Nie wiem czy zapytać się jej czy nie , czy porostu odpuścić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość m...2 napisał:

też mi napisała że może mi wszysko powiedzieć 

Czyli co? 

11 minut temu, Gość m...2 napisał:

Czy jej się zapytać czy nadal nikogo nie szuka 

Nie pytaj czy, tylko dlaczego... I to bezpośrednio. Musisz mieć jasność. 

Nie ma przyjaźni damsko męskiej, więc nie może Cię traktować jak przyjaciółkę, a tak robi... Sam widzisz, że wkręciłeś się w tę przyjaźń, oczekując czegoś więcej. 

 

Odnośnik do komentarza

Gdyby szukała, to po Twoim wyznaniu zareagowałaby czyli logiczne, że nie szuka i nic się nie zmieniło. Jesteś dla niej przyjacielem i tyle. Jeśli Ci ten układ nie odpowiada to powiedz szczerze, że trudno Ci w  takim układzie i zerwij znajomość. Będąc z nią tylko dla złudzeń i zgubnej nadziei, że może kiedyś się to zmieni, jest oszukiwaniem siebie i przyzwoleniem na to by Cię wykorzystywała.

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...