Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata, myślałam że dostałam okres ale był zbyt dziwny nie bolesny trwał 3 dni i się skończył po trzech dniach znowu takie dziwne wręcz plamieni, jak to ciekawość babska postanowiłam sprawdzić co się dzieje wewnątrz po wysunięciu palca zobaczyłam na nim taka brązowa wydzielina w konsystencji budyń na bieliznę podczas tego "okresu" wydostawała się taka wydzielina jakby brudna krew. Ten etap jakby minął ale teraz jakby śluz jest delikatnie podbarwiony krwią taki niby biały a delikatnie różowy dodam jeszcze że jak dotykam podbrzusza to boli mnie prawy jajnik i odczuwam delikatny świąd a także ból pleców. Miałam pewność że nie jestem w ciąży ale dla świętego spokoju zrobiłam test i wyszedł negatywny. Przeszłam grypę, w pracy dużo stresu i wysiłku proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam. Taki okres może być spowodowany grypą badź nadmiarem stresu i obowiążków . Jednak dla pewności powtórzyłbym test ciążowy a najlepiej test z krwi Beta , który nie pozostawi żadnych wątpliwości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Mała mi
W dniu 3.12.2020 o 22:31, Gość Geralt napisał:

Witam. Taki okres może być spowodowany grypą badź nadmiarem stresu i obowiążków . Jednak dla pewności powtórzyłbym test ciążowy a najlepiej test z krwi Beta , który nie pozostawi żadnych wątpliwości. Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedź ale nie wiem czy jest konieczność ponownego wykonania testu gdyż nie mogło dojść do zapłodnienia bez stosunku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...