Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość g...3

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość g...3

Witam. Miesiąc temu wzięłam tabletkę "po". Parę dni później, tj jakieś 3 dni dostałam okres, normalny jak na moje oko. Teraz powinnam mieć kolejną miesiączkę, ale zamiast czerwonej krwi mam brązowe plamienia. Czy to normalne? Dodam jeszcze, że planuje zacząć brać tabletki antykoncepcyjne przy obecnej memstruacji. Kobieta 35 lat. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Tabletka "po" ma dużą dawkę hormonów i czasem jest tak, że cykl na krótki czas zaburzy. Może zanim zaczniesz brać pigułki, to upewnij sie co do cyklu, może powinnaś sprawdzić na testerze owulacyjnym co i jak. Ja korzystam czasem z testera Afrodyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dziekuje za odpowiedz. Pierwszy okres po przyjęciu tabletki był zupełnie normalny, zastanawia mnie dlaczego drugi jest "dziwny"? Mam ból w podbrzuszu, miałam nabrzmiale i bolace piersi, moje normalne objawy przed menstruacja, a zamiast czerwonej krwi jest brązowa wydzielina.. Czy zrobienie teraz tesu ciazowego będzie miało sens? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...