Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość j...0

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, Od okołu roku przyjmuję tabletki Atywia, nie jestem aktywna seksualnie, ginekolog przypisała je w celu uregulowania miesiączki, mniejszego bólu oraz głownie z powodu trądziku. (pomagały, nie odczuwałam skutków ubocznych). Ostatnią tabletkę kończąca opakowanie przyjęłam 23 września, po tym nastąpiło krwawienie z odstąpienia, po nim zaprzestałam brania tabletek aż do następnej normalnej miesiączki, w jej trakcie ani po niej również nie brałam tabletek, nastąpiła kolejna normalna miesiączka (obie po odstawieniu były w spodziewanym terminie) z początkiem której zaczęłam nowe opakowanie. Niestety przyjęłam 7 tabletek, po czym wyjechałam bez nich. Od dzisiaj do soboty pominę 3 tabletki (początek drugiego tygodnia ich przyjmowania), co powinnam zrobić w tej sytuacji? Z góry bardzo dziękuję za pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak się nie robi. Jak są przepisane tabletki i ktoś decyduje się barć, to nie ma mowy o zapominaniu. Jak ich nie masz ze sobą to co chcesz zrobić i czego oczekujesz? Ja np. nie jestem w stanie regularnie przyjmować pigułek, to nie biorę (zabezpieczam się mechanicznie diafragmą caya), ale skoro Ty masz przepisane w innym celu niż antykoncepcja, to nie pomogę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...