Skocz do zawartości
Forum

Paniczny lęk przed dentystą a nawrót depresji


Gość buka

Rekomendowane odpowiedzi

Liryka pisz jak bylo? Moj maz I ja mielismy leczone zeby tux przed wylotem do USA , maz twierdzi ze mielismy znieczulenie w czasie plabowania ale ja pamietam ze I tak mnie bolalo to jak to w koncu jest? Moze dentystka wtedy podala mi go za malo?czujecie cos kiedy Macie podany zastrzyk w czasie wiercenia?

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

jak cos czujesz to musisz powiedziec zeby dala jeszcze jeden zastrzyk mnie wyrywali ósemkę i dostałam 3 albo 4 zastrzyki bo po 2 czulam jak tam cos dotykala wiec dala jeszcze jeden odczekala ukula ja mowie ze boli jeszcze jeden odczekala i dopiero.

Odnośnik do komentarza

ja miałam tak że do rawania dostałam 3 -4 zastrzyki. Dwa w dziąsła po obu stronach, jeden w podniebienie i jedne tam gdzie się łączą szczęki. Poczekałam jakieś 5 minut, dentystka sprawdzała igłą czy coś czuje, jak w końcu nic nie czułam to przystąpiła do zabiegu.
W znieczuleniu nie powinnaś czuć bólu, ale wszelkie inne odczucia typu: ciepło, nacisk, chrobotanie, trzęsienie się zęba itp będziesz czuć.
Co do dzisiaj to mam kanał... nie jestem szczęśliwa ale cóż, jutro kolejna wizyta...

Odnośnik do komentarza

ojej.. naprawdę coś czułaś? Może dentystka nie poczekała od dania znieczulenia do momentu rwania. Ja byłam wczoraj, okazało się że ząb jednak jest żyw więc tylko miałam leczenie, bez kanału. Ale dostałam takie znieczulenie że zeszło dopiero po 4 godzinach:) Od zastrzyku czekałam prawie 10 minut zanim zaczęło działać. Takie śmieszne uczucie było, i śmiesznie mówiłam, wszędzie dż wstawiałam;p
Ale czułaś taki silny ból, jakby bez znieczulenia czy taki przytłumiony?

Odnośnik do komentarza

To byla 4 normalnie uzywal zawsze pilki ktora przecinal dziaslo ale to w przypadku 6,7,8 tak sie robi czulam bol poryczalam sie;(((tak mi nawbijal zaszczykow ze mi Cale gardlo napuchlo I myslalam ze sie udusze;((nie moglam nic przelykac swobodnie oddychac cala prawa strone nie czulam az po dziurki od nosa;(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gadałam z moją dentystką, jak czekałam aż znieczulenie mnie weźmie i ona powiedziała, że jak ktoś idzie z nastawieniem, że będzie boleć, to pomimo tego, że nie czuje fizycznego bólu to i tak go boli. Tak jakby sobie wyobraził ten ból. Bo jeśli dostałaś tyle zastrzyków to nie powinnaś czuć żadnego bólu. Ja wczoraj dostałam dwa zastrzyki, w miejsce gdzie szczeki się schodzą i znieczuliło mi pół twarzy, i powiem szczerze mogliby mi wyciąć te pół twarzy i nic bym nie poczuła....
Współczuje Ci że tak się potoczyła Twoja wizyta u dentysty. A nie wiesz jakie znieczulenie dostałaś, chodzi mi o środek jaki ci podano... To najwyżej na drugi raz zapytam się swojej dentystki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...