Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób mogę pomóc swojemu chłopakowi?


Gość m...i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce zacząć od tego, że mój chłopak ma problemy zdrowotne, ale żadnen lekarz nie jest w stanie mu pomóc. W przeciągu roku strasznie się zmienił, nasz związek stał się dla niego mniej ważny, spotykaliśmy się coraz żadnej, mniej pisaliśmy i praktycznie nie rozmawialiśmy. Nie poznaje Go, zawsze był kochającym i czułym mężczyzną, a od kiedy zaczęły się problemy ze zdrowiem to to nie jest ten człowiek. Widzę że się zamknął w sobie, nie radzi sobie sam ze sobą. Po prostu jest w rozsypce. Nasz związek ostatnio opierał się tylko na klotniach i wzajemnych pretensjach, aż nagle podczas ostatniej kłótni napisał że to koniec. Do mnie to nie dociera, kocham Go i wiem że jest tym jedynym. Nie wiem czy brać to zerwanie na poważnie czy to tylko po wpływem emocji napisał? Jest możliwe że to wszystko przez tą chorobę, przez to że sam sobie nie radzi z tym ? Nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza

Nie jestes od zalatwiania jego problemow za niego. To do niego nalezy zajecie sie nimi, Ty mozesz najwyzej go wesprzec. Ale jesli on tego wsparcia nie chce przyjac, nic na to nie poradzisz. Powinnas zostawic go samego z konsekwencjami jego decyzji. Domniemuje ze to dorosly czlowiek. Gdyby naprawde Cie kochal, to byl by Ci wdzieczny za Twoja chec pomocy, a nie odwracal sie od Ciebie i zamykal sie w sobie. Ze juz o zerwaniu z Toba nie wspomne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...