Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Okres powinnam była dostać 8.11.2020, zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny (w dniu spodziewanej miesiączki) dzisiaj(11.11) zrobiłam kolejny test, również z wynikiem negatywnym, chwilę po tym pojawiło się lekkie plamienie, trwało to dosłownie chwilę. Moje cykle zwykle trwają 26-28 dni, staramy się o bobasa. Kochaliśmy się przed, w trakcie i po. Ostatni okres miałam 12.10, dostałam 3 dni szybciej niż powinnam. Czy możliwe, że mój cykl mógł się nieco wydłużyć, a plamienie mogło oznaczać zagnieżdżenie się zarodka? Myślę, że test ciążowy wykonany 3 dni po spodziewanej @ dałby już wiarygodny wynik, czy się mylę? Dodam, że prawie od tygodnia mam wahania nastroju, na 2 dni przed spodziewaną @ lekko pobolewało mnie podbrzusze i czasem kuły jajniki, potem ból ustał,a zawsze na @ miałam straszny ból brzucha. Co powinnam zrobić, jeżeli @ się nie pojawi za kilka dni? Powtórzyć test ciążowy za kilka dni? Zapomniałam dodać, że test, który wykonałam dzisiaj był z porannego moczu o czułości 10 mIu/ml

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...