Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

witam, spoznia mi sie okres 13 dni. Nie mialam ostatnio sytuacji nadzywczaj stresujących. Ciaze wykluczam, robiłam 4 testy ciazowe w odstepach co kilka dni, po terminie spodziewanej miesiaczki. Dotad mialam regularne miesiaczki co 31 dni, ostatnia jedynie byla spozniona 2 dni. Mam Hashimoto, biore euthyrox 75 ,ale wg lekarza tylko dlatego,ze chcialabym zajsc w ciaze. TSH 3 tygodnie temu mialam na poziomie 0,9. Wtedy tez mialam wizyte u endokrynologa, kazano dalej brac mi te dawke. Z dolegliwosci ,ktore mam to uczucie, ze nie mam pelnego oddechu ,ale to juz od dawna . Jak ziewam lub wymuszczam gleboki oddech to jest ok. Czasem mam wrazenie,ze serce mi kolocze ,ale to tez od dawna. Mam tez czasem ucik w klatce piersiowej jakby jakis ciezar. Podobne uczucie mialam po operacji pod narkoza - dwukrotnie przez tydzien mialam problemy z pelnym oddechem i uczucie tego ucisku. Z wizytami teraz cięzko, oczywiscie umowie sie,ale nie wiem co moze miec wplyw na to zaburzenie. Rok temu robilam wiele roznych badan i wszystko bylo ok,ale fakt jest taki,ze od wielu miesiecy tez zajscie w ciaze wydaje sie nieralne. Mam za soba jeden zdrowy porod i niesteyu jedna obumarla ciaze bez znalezienia powodow ( robilam badania na antykoagulant tocznia, sekcje zwlok , na rozne bakterie itp - nie znalezieno przyczyn) . Po tej drugiej ciazy wyszlo mi Hashimoto, w trakcie trwania tsh bylo w normie. Lekarze twierdzili,ze nie ma zadnych przeciwskazan do kolejnej ciazy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...