Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .Mam pytanie co do ryzyka ciąży .W czerwcu mój chłopak wszedł we mnie kilka razy.Przez bol w sumie co najwyżej zanurzył czubek swojego penisa.cala sytuacja trwała kilka sekund.Nie było wytrysku ,możliwe że wydzielil się prejakulat. Po tym zdarzeniu dostałam 3 okresy w sumie punktualnie.Mialam też normalne objawy PMS takie jak bol piersi który ustawal z dniem miesiączki.Aczkolwiek czytałam że w ciazy może również wystąpić krwawienie które można pomylić z miesiaczka . Teraz okres spóźnia mi się drugi dzień i trochę zaczęłam sie nad tym zastanawiać.Od tamtego czasu chłopak robił mi palcówke ale nie uprawialismy seksu.Zawsze też zanim mnie tam dotykal A wcześniej dotykal siebie to w razie co wycieral dłonie i raczej nigdy nie zdążyło się żeby dotykal mnie tam z chocby kropelka nasienia albo prejakulatu.musialo by wyjść z tego na to że jestem już w trzecim miesiącu ciąży,nie zdaje mi się żeby powiększył mi się brzuch albo coś w tym stylu.Kilka razy mialam zawroty głowy ale czy po takim czasie to w oglole miałoby sens ? Czy jest jakieś ryzyko zapłodnienia? Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...