Skocz do zawartości
Forum

Ból prawego migdałka


Gość qwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

We wtorek zaczelo boleć mnie gardło, zacząłem brac tabletki (apap i strepsils itp.) na następny dzień ból gardła zniknął, lecz pojawił się katar i stan podgorączkowy (36,9-37°), w piatek stanu podgorączkowego już nie było, lecz powrócił ból gardła a mianowicie prawego migdałka. Pije herbaty z lipy z miodem, herbaty z imbirem, biorę apap, tabletki na ból gardła, syrop z cebuli, smaruję amolem szyję i owijam szalikiem - nic nie pomaga. Ból odczuwam głównie przy jedzeniu i gdy gardło trochę wyschnie, nie jest nawilżone. Najlepiej dziala syrop z cebuli, po małym łuczku mam spokój od 15 minut do nawet godziny lub więcej. Czym mogę jeszcze załagodzić ten ból? 

Odnośnik do komentarza

Heloł,

i tak już dużo bierzesz na to gardło, a z tymi domowymi sposobami też nie ma co przesadzać, bo stosowane bez umiaru mogą podrażniać gardło. 

Tera to już tylko czekać aż przejdzie albo ewentualnie wizyta u rodzinnego, bo próbowałeś wszystkich popularnych sposobów "domowych". Infekcja wirusowa gardła przechodzi po ok. 7-10 dniach.

Ale jak musisz spróbować czegoś nowego, to kup se w aptece Larimax T, to sprej ziołowy do gardła, i psikaj ten migdałek/gardło 3x dziennie. 

Besos

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...