Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z moją dziewczyną współżyliśmy 12 sierpnia. Niestety się nie zabezpieczyliśmy jednak z całą pewnością mogę powiedzieć że wytrysk nastąpił z dala od pochwy, pozostaje kwestia preejakulatu. Dopiero później dziewczyna oznajmiła mi że miała wtedy najprawdopodobniej dni płodne. 24 sierpnia dostała spóźnionego o 2 dni okresu, który określiła jako mniej obfity niż zwykle. Krwawienie największe było czwartego dnia, a całe trwało pięć dni. W trakcie trwania krwawienia bolał ją brzuch. Zrobiliśmy w sumie 4 testy ciążowe. 3 strumieniowe i jeden płytkowy. Dwa w trakcie tego,, okresu,, i dwa po jego zakończeniu. Ostatni 1 września czyli dokładnie 3 tygodnie po stosunku. Wszystkie dały wynik negatywny. Dziewczyne często boli brzuch i ma zawroty głowy. Mówi że czasem kłóje ją coś w brzuchu lub w piersiach. Obawiamy się że zaszła w ciążę, jednak z drugiej strony istnieją przesłanki przeczące temu. Test z krwi jest absolutną ostatecznością ponieważ dziewczyna nie ma jeszcze 18 lat, a wykonanie badania wiązałoby się z koniecznością powiedzenia o wszystkim jej rodzicom. Czy na podstawie tych informacji można jednoznacznie lub z dużą dozą pewności określić czy jest możliwe że to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...