Skocz do zawartości
Forum

lekarz.ginekolog@onet.pl Czy to expert,czy oszust?


Gość Basia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w temacie:ktos odpisuje na forum piszac za kazdym razem ze miala taki sam problem jak osoba piszaca posta I podaje ten adres email jako kontakt do experta ktory udziela porad dla uzytkownikow forum.Takie odpowiedzi pojawiaja sie rowniez pod postami nie zwiazanymi z ginekologia.Sprawdzilam I jest tego mnostwo.Czesto pojawia sie prosba o wyslanie nr tel na w/w adres.Czy ktos wie kto to jest?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość Basia napisał:

Witam,jak w temacie:ktos odpisuje na forum piszac za kazdym razem ze miala taki sam problem jak osoba piszaca posta I podaje ten adres email jako kontakt do experta ktory udziela porad dla uzytkownikow forum.Takie odpowiedzi pojawiaja sie rowniez pod postami nie zwiazanymi z ginekologia.Sprawdzilam I jest tego mnostwo.Czesto pojawia sie prosba o wyslanie nr tel na w/w adres.Czy ktos wie kto to jest?

Też jestem ciekawa bo pisalam tu kilka pytan i jak dostawalam odpowiedz to wlasnie żebym pisala na tego mejla, podala numer tel i ze ten ktos mial taka sytuacje xd to jest conajmniej dziwne 

Odnośnik do komentarza

No wlasnie za kazdym razem ten ktos pisze,ze siostra,mama,czy ona sama miala taki sam problem jak opisywany i pomogl jej "ekspert" z tego maila.Nigdy nie pisze z zarejstrowanego konta tylko jako gosc Iaska, ania niania,karola olga I kilka innych nickow...Najczesciej na forum ginekologicznym,ale na ogolnym tez sie pojawia.Mysle,ze to oszustwo bo lekarze I eksperci odpowiadaja zawsze z imienia I nazwiska z zalogowanych kont...

Odnośnik do komentarza

Czesc,ja dostalam podobna odpowiedz tylko podany adres email inny: lara.fajna@onet.pl.Pisalam na forum w sprawie swojego synka,a dostalam odpowiedz od tej osoby ,zeby napisac do niej na majla bo miala podobnie I pomogl jej....ginekolog.Wpisalam ten adres w wyszukiwarke u I wyskoczylo mi pelno odpowiedzi na rozne tematy.Odpowiedzi takie same ,w stylu:napisz do mnie na majla ja tez tak mialam.Mysle ze to ta sama osoba co lekarz.ginekolog tylko zmienila maila.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2020 o 14:47, Gość florek pomidorek napisał:

Różni lekarze sie udzielaja na forum ja faktycznie kiedys napisalam na tego maila i odzwonili do mnie nawet lomogli nie powiem ze nie

Cześć! Też dostałam ten adres. Prosili Cię o podanie imienia i nazwiska? Były w związku z tym jakieś problemy później - nie wykorzystano gdzieś tych danych?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...