Skocz do zawartości
Forum

Budzę się o 3 i wpieprzam


Gość Mimi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wpieprzasz z nudów? Z nudów można przecież porobić inne, pożyteczne rzeczy np. poczytać, posłuchać muzyki relaksacyjnej. A najlepiej po prostu położyć się dalej spać. Po co wstajesz z łózka?

A poza tym... to przemyśl jak wyglądają Twoje nawyki żywieniowe i dieta? Powinny być regularne posiłki, małe ilości najlepiej co 3 godz. Warzywa i owoce, mało cukru i fast-foodów. Ostatni posiłek 3 godz przed snem, niezbyt ciężki i bez objadania się.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Mimi napisał:

Od paru dni nie wiem dlaczego nudzę się w okolicy godziny 3 (niezależnie od tego o której zasnę itp) i automatycznie wstaje po jedzenie i picie. Co jest? Za mało w ciągu dnia? 

Czy aby pewno od kilku dni? Raczej automatyzm w takim czasie się nie wykształci. 

Budzenie się  w nocy nie jest równoznaczne z jedzeniem. 

Miałaś problem z anoreksją czy bulimią? Odchudzasz się, czy jesz normalnie w dzień, czy się głodzisz? 

Odnośnik do komentarza

normalne efekty stresowego lub zaburzonego życia, nie ma co sie rozwodzić, bo potem ludzie dochodzą do różnych dziwnych rzeczy, że masz jakieś choroby, a samo myślenie, że sie ma jakieś choroby(jak sie jest podatnym na wpływ otoczenia) może prowadzić do zaburzeń, nawet miejsce o którym zaczyna sie myśleć że jest chore potrafi zacząć boleć i stać sie faktycznie chore!. Osobiście w swym życiu wiele miałem takich objawów nie spania np. chodzenie spać dopiero jak sie rano robiło, czy budzenie sie w środku nocy itp. ale moja podświadomość mówiła mi, że to przez moje zestresowane, prawiczkowe życie i tyle szczęścia, że nie musiałem szukać porad dlaczego tak sie dzieje, bo bym sie na dowiadywał wielu rzeczy niepotrzebnych!. pozdr...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...