Skocz do zawartości
Forum

Czarna kropka na palcu


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś miesiąca mam taką czarna kropkę na dużym palcu nogi. Do tego dzisiaj zauważyłem również kropkę w tym samym miejscu tylko że u prawej nogi i lekko brązową. W tych miejscach czuć twardą skórę i chyba mogę powiedzieć że bardzo lekko ta druga plamka wystaje ( na oko 1/10 mm). Czy iść z tym do lekarza, a nawet jeśli to co to są za kropki/plamki? Jeśli to istotne dodam że nie skończyłem jeszcze 18 lat

spacer.png

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość PannaNerwica

Nie wygląda to groźnie... Na tym pierwszym zdjęciu obstawiam zwykły pieprzyk, na drugim to może być jakiś uraz (coś weszło w małą rankę - troszkę brudu lub jakaś mała drzazga), a to brązowe to pieprzyk.

Kiedyś zauważyłam u siebie taką kropkę na podeszwie stopy, w miejscu gdzie miałam wcześniej ranę i po jakimś czasie ta kropka sama zniknęła. To był jakiś paproch, który mi zarósł pod skórą i złuszczył się razem z naskórkiem i zniknął ?

Dla pewności i jeżeli te znamiona bardzo Cię martwią, to możesz je pokazać dermatologowi albo lekarzowi ogólnemu. Tylko nie grzeb przy nich sam, bo możesz sobie zrobić ranę i będzie bolało. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...