Skocz do zawartości
Forum

Oddychanie w innej pozycji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od początku maja borykam się z problemem "zatykania" w niektórych pozycjach.
Większą część mojego czasu spędzam przed komputerem (10-12 godzin).

Wykonywałem USG brzucha, prześwietlenie płuc, Badanie wysiłkowe serca, ekg serca - wyniki tych badań były bardzo dobre.
Byłem u neurologa, który twierdzi, że jestem strasznie nerwowy, przepisał mi jakieś leki, które biore od 2 tygodni ale problem nadal występuje.
Jest to dla mnie dyskomfort gdyż jak wcześniej napisałem takie uczucie występuje gdy siedze w normalnej pozycji lub przy byciu wyprostowanym.
Gdy podkurczam nogi siędząc wszystko jest okej ale nadal występuje lekkie uczucie "ucisku w klatce"(tak jakby ktoś mi na niej usiadł).
W pozycjach leżących jest w miare okej.

Dodam, że czuje uczucie jakby ciągnięcia i zatykania od dolnej części klatki(chyba mostka) lub górnej części brzucha?
Wyniki morfologii bardzo dobre, badania moczu też są w porządku.

Odnośnik do komentarza

Myślę że to co opisujesz może być nerwicą. Nerwica może dawać takie objawy. Dostałeś od lekarza leki które prawdopodobnie maja cię troche wyciszyć, uspokoić. Żeby widzieć działanie leku trzeba je brać miesiąc regularnie. Przy nerwicy nie jest wskazana kawa, energetyki i alkohol tym bardziej przy lekach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2020 o 01:41, Gość gość napisał:

Myślę że to co opisujesz może być nerwicą. Nerwica może dawać takie objawy. Dostałeś od lekarza leki które prawdopodobnie maja cię troche wyciszyć, uspokoić. Żeby widzieć działanie leku trzeba je brać miesiąc regularnie. Przy nerwicy nie jest wskazana kawa, energetyki i alkohol tym bardziej przy lekach.

Ale to może się tak znikąd pojawić? 
Nagle?

Odnośnik do komentarza
Gość PannaNerwica
W dniu 29.05.2020 o 00:11, neoncss napisał:

Ale to może się tak znikąd pojawić? 
Nagle?

Nerwica chwyta od stresu, strachu, w depresji. Różnie to bywa. Pomyśl, czy nie miałeś ostatnio jakiś stresujących sytuacji, które mogły wywołać Twój obecny stan.

Ja od nerwicy mam problemy z żołądkiem (wzmaga mi się refluks), często czuję ucisk w klatce piersiowej (trudno złapać mi oddech), boli mnie głowa, drżą mi ręce...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...