Skocz do zawartości
Forum

Czy znacie kogoś kto związał się z drugą osobą tylko dlatego, że


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale takie związki zdarzają się i dotyczą osób mocno zdesperowanych, zakompleksionych, które nie wierzą, że trafią jeszcze na kogoś zainteresowanego swoją osobą, kogoś, komu odwzajemnią uczucie. Udają  i zakładają rodziny z zakochanymi nieszczęśnikami. a po jamiś czasie obydwie osoby przezywają zawód, o ile nie dramat.

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Znałam na pewno 3 takie "związki". To tragedia później dla dzieci o ile będą i tragedia dla samych partnerów/małżonków. W pewnym momencie ludzie po prostu nie wytrzymują bo czują się jak w klatce.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Mam jednego znajomego, który generalnie nie ma powodzenia. Gość z desperacji ostatnio "wziął" babkę z trójką dzieci którymi pomaga się zajmować i sponsoruje ich tylko. Co z tego ma? Ma ten seks którego mu tak bardzo brakowało. Ale czy to warte tego? Wątpię.

Odnośnik do komentarza

Znałam oficjalnie jeden taki związek. Rozpadł się po niespełna 2 latach. Kobieta sama przyznała, że popełniła największy życiowy błąd. Miała cholernie niskie poczucie wartości i wydawało jej się, że nikogo lepszego nie znajdzie. Tak jak piszą wyżej to desperacja.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Nastka

Obawiam się, że kiedyś ja w taki układ wejdę, że nie zaznam odwzajemnionej miłości. Mam tak, że albo mi się ktoś podoba, a ja mu nie, albo ja mu się podobam, a on mi nie. Ciężko mi trafić żeby to był swój na swego. Zdarzyło mi się może 2/3 razy gdzie zainteresowanie było obydwóch stron  odwzajemnione, ale to i tak kończyło się nie powodzeniem ? więc z obawy przed samotnością obawiam się że zrobię taki krok i będę z kimś kogo nie kocham ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...