Skocz do zawartości
Forum

Czy jemu w ogóle zależało?


Gość Kian

Rekomendowane odpowiedzi

Zerwałam z chłopakiem i jeszcze tego samego dnia założył konto na portalu randkowym. Znalazła go moja koleżanka. Minęło kilka tygodni i wciąż tam jest... Nie powinien bo przecież nie ma problemów by znaleźć kogoś na żywo. Może umawia się na sex? 

Odnośnik do komentarza

Zerwanie oznacza odcięcie, zakończenie kolejnego etapu, koniec relacji, pożegnanie się z drugą osobą...
Może on zerwał z Tobą, ale widzę, że Ty z nim nie :)
To normalne, że ludzie po rozstaniach nadal o sobie myslą, wpsominają, tęsknią, wyobrażają, płaczą, albo odreagowują tak jak twój były. Niepokojąca sytuacja zaczyna się wtedy, kiedy po zerwaniu jedna ze stron nadal traktuje te druga jako część swojego życia, sprawdza go, analizuje tego działania, zastanawia się dlaczego założył konto na portalu randkowym...
Nie jesteś już częścią jego życia ani on Twoją. Panuj nad tęsknotą, żeby nie przerodziła się w obsesję.
Życzę dużo siły :)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo zerwanie równa się koniec związku ale nie zawsze uczuć i jakoś mi dziwnie z tym że niby za mną szalał a tego samego dnia już założył konto. Mi by przez głowę nie przeszło szukać kogoś niemal od razu niezależnie czy byłabym strona porzucajacs czy porzucona. To ja go zostawiłam ale było poprzedzone rozmowami, nie pasowało mi jego zachowanie. I mimo to nie szukam nikogo muszę odpocząć. 

Odnośnik do komentarza

To, że Ty tymczasem nikogo nie szukasz, nie oznacza, że on powinien postępować tak samo. W końcu rozstaliście się między innymi dlatego, że nie dogadywaliście się. Chłopak może chce zrobić Ci na złość, albo po prostu przeszedł nad tym rozstaniem do porządku dziennego i faktycznie szuka nowych znajomości. Jednakże Ciebie, od której wyszła inicjatywa rozstania, nie powinno już interesować to, co on robi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...