Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawdzić przedszkole?


Gość samerska

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... pytaj o rekomendacje znajomych. Pewnie większość ma dzieci, co nie?

Jakie przedszkola? Ewentualnie pytaj na grupach z twojego miasta.

Ja pojawiłam się pierwszy raz w przedszkolu dopiero w dniu, w którym zaklepywałam miejsce dla dziecka.

Odnośnik do komentarza

Hmm... pytaj o rekomendacje znajomych. Pewnie większość ma dzieci, co nie?

Jakie przedszkola? Ewentualnie pytaj na grupach z twojego miasta.

Ja pojawiłam się pierwszy raz w przedszkolu dopiero w dniu, w którym zaklepywałam miejsce dla dziecka.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci cos. Owszem zgadzam się ze zostaja ci opinie innych w tym trudnym czasie bo innej mozliwosci nie ma.Ale z drugiej strony... dla wszystkich ktorzy uwazaja ,ze mozna jechac z dzieckiem na tzw dzien probny do przedszkola i zobaczyc jak jest to przestrzegam - przedszkole i dyrekcja zrobi wtedy wszystko zeby sie wam tobie i dziecku przypodobac. Danego dnia kiedy ty z dzieckiem macie dzien probny wszystko w przedszkolu jest niejako zdezorganizowane pod wlasnie taka wizytacje rodzica. Wiem co mowie. znam to od kulisów ze tak powiem, wielokrotnie to widzialam na wlasne oczy. Dyrekcja wchodzi do ..... rodzicom ,dziecku takze byleby zlapac ich na umowę. Panie przedszkolanki sa uprzedzane ze maja byc wyjatkowo mile dla nowego dziecka oraz tak kierować innymi dzicmim by byly milutkie dla nowego kolegi/kolezanki, by sie z nim bawily. Gdy podpiszecie umowe,wszystko jest po staremu. Pani krzyczy na dzieci kiedy trzeba a dzieci sie zachowuja wzgledem siebie tak jak sie zachowywały przedtem, czesto dochodzi do sprzeczek miedzy nimi (oczywiscie takich po dzieciecemu). Chce wam tylko drogie mamy powiedziec ze w przedszkolach robi sie wiele rzeczy na pokaz. Pamietajcie o tym.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Można powiedzieć, że czasami jest wręcz śmiesznie, bo dziecko używa słówek, które sama muszę sprawdzić w słowniku. Ale ja na co dzień nie używam angielskiego, więc mam prawo się mylić. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na pewno naszemu dziecku będzie dużo łatwiej w szkole ?

Odnośnik do komentarza

U nas jest identycznie. Córka nam się aż zaskakująco szybko rozwija. To dziwne, ale cóż... Na tym nam właśnie zależało i liczymy też, że będzie mieć łatwo w szkole. A nie myślicie, żeby po przedszkolu puścić dziecko do prywatnej szkoły językowej?

Odnośnik do komentarza

Hej
faktycznie nie jest łatwo teraz coś wybrać.
Cieszę się, że trochę wcześniej zaczęłam chodzić na dni otwarte i mogłam zobaczyć kilka przedszkoli.
Opierając się na tym co widziałam i słyszałam od znajomych najbardziej przekonuje mnie wielojęzykowe
przedszkole na Białym Kamieniu.
Z tego co widzę, wiele przedszkoli ma także "wirtualne spacery" na stronach. Oczywiście to kropla
w morzu potrzeb, ale zawsze można zyskać jakiś pogląd.

Odnośnik do komentarza

W tym przedszkolu, w którym ja mam dziecko. tj. w Sowie, również nie ma teraz oglądania na żywo. Chyba najważniejsze są opinie innych rodziców. To jedyny sposób na rzetelną ocenę, no ale też wiadomo, że rodzic też może mieć na ten temat jakieś swoje wyobrażenie. 

Odnośnik do komentarza

A ja bym chętnie poszła zobaczyć przedszkole na żywo. Nie jestem zwolenniczką tego zbiorowego szaleństwa. Ostrożność, ale bez przesady. Mam nadzieję, że od maja dzieci wrócą już do przedszkola. Ile można siedzieć w domu? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...