Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mgdap

wybielanie zębów w gabinecie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Ja polecam metode nakładkowa, super efekt do dzis, a wybielałam 7 miesięcy temu w gabinecie dentystycznym , bardzo profesjonalnym, w klinice na placu Szczepanskim w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Jak chodzi o wybielanie zębów to polecam klinikę Estetyka Uśmiech Malan w Wieliczce  robia super zabiegi. Wybielałam u nich zęby i wygladaja idealnie. Zawsze o takich marzyłam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karla

Efekty wybielania zębów w gabinecie są naprawdę widoczne . Ja wybielałam zęby w Eurodental w Warszawie i jestem mega zadowolona. Mam wreszcie piękny uśmiech. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MagdaleNa

pewnie że efekt jest widoczny. Ja wybielalam metoda nakladkową pół roku temu i do dzisiaj mam biały uśmiech. Polecam wszystkim Sacandinavian Clinic w Krakowie – pełen profesjonalizm!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość menaga

Ja wybielam tylko w gabinecie Dental na Lwowskiej w Lublinie. Próbowałam wybielać sama, lata prób i błędów przyniosły tylko taki skutek, że straciłam sporo kasy, a zęby dalej były żółte. W końcu zrezygnowana poszłam własnie do tego gabinetu, jako ostatnia próba, no bo ile można stracić kasy zanim się ktoś podda. No i własnie tam w końcu wybielili mi zęby do takiego odcienia bieli, jaki chciałam uzyskać :). To niesamowite jak łatwo im to poszło, dentystę jak najbardziej polecam, cenowo też nie jest tak strasznie, a efekt utrzymuje się naprawdę długo. Do tego dentysty chodzę też profilaktycznie i tak samo mogę go polecić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Livia

Ja nie spodziewałam się, że efekty będą aż tak widoczne. Jestem mega zadowolona, że w końcu się zdecydowałam na wybielanie. Polecam Wam gabinety Lux Med. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Syrenka28

Zdecydowanie są widoczne! U mnie rezultat był naprawdę WOW :) Robiłam wybielanie na ślub, zmiana między "przed" a "po" naprawdę widoczna i duuuża. Zabieg wybielania robiłam w gabinecie Dent-SM (Wawa, Bemowo), tu można poczytać o metodzie, którą u mnie zastosowano: http://www.dentsm.pl/odobleach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ama

Ja jestem bardzo zadowolona z wybielania zębów w  gabinecie Eurodental w Warszawie. Polecam ich każdemu bo naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jowita

Wybielałam zęby w klinice dentystycznej Scandinavian Clinic, metodą nakładkową. Świetny i długotrwały efekt. Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Ostatnio robiłam wybielanie po dłuższej przerwie, chyba kilkuletniej. Zdecydowałam się na zabieg Beyond w Rock Your Smile, gdzie chodzą z córką do ortodonty https://centrum-ortodontyczne.pl/wybielanie. Przy okazji dowiedziałam się, że robią tam właśnie zabieg wybielania. Uśmiech prezentuje się duuużo lepiej, jednak białe zęby podnoszą skutecznie samoocenę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mono

Ja wybielałam sobie zęby w Eurodental w Warszawie. Jestem zachwycona efektem jaki udało się osiągnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iga

Ja zdecydowałam się na wybielanie w ramach pakietu stomatologoncznego w Lux Med 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolanta

jeśli wybielanie zębów to tylko w profesjonalnej klinice, dzialanie na wlasna reke zazwyczaj prawie nie daje efektow, wiem bo probowalam dlugi czas 😜 zrobilam w koncu w Villa nova dental clinic i jestem bardzo zadowolona z efektu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laurita

Ja robiłam wybielanie lampą beyond w Fabdencie https://www.fabdent.pl/. Bardzo fajny efekt, zęby wyglądają dużo lepiej, a w parze z estetyką idzie moje bezpieczeństwo podczas zabiegu, co jest dla mnie osobiście bardzo ważne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika16

Jeżeli wybierzesz dobrą klinikę to efekt jest bardzo widoczny. A i musisz pamiętać o utrzymaniu później 'białej diety' przez jakiś czas, żeby pieniądze nie poszły w błoto. Ja zdecydowałam się na wybielanie w Elektoralna w Warszawie, więc jak masz blisko to polecam, jestem zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...