Skocz do zawartości
Forum

mój mąż zbyt szybko dochodzi..


Gość Nela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie jest mi łatwo o tym rozmawiać gdyż jest to intymne ale chciałabym otrzymać najczęstsze przyczyny przedwczesnego wytrysku u mojego partnera. On mówił mi iż w poprzednim związku mógł kochać się wystarczająco długo aby Jego partnerka doszła. Będąc ze mną trwa to max. do 5 minut a On już dochodzi .. nie jest to dla mnie wcale przyjemne gdyż tuż przed dojściem On już kończy ... czasami nawet dobrze się nie podniece a już jest koniec... chciałabym zaznaczyć iż jego partnerka miała normalna szczupłą postawę , ja natomiast mam krągłości , duże pośladki , piersi , brzuszek mam , udo mam.. jesteśmy ze sobą już rok czasu więc sądziłam że napewno zainteresowała Go moja osobą również z wyglądu chodź ostatnio miewam coraz większe wątpliwości. mam pytanie. czy czasem nie jest tak, że nie podniecam Go i po prostu chce jak najszybciej dojść aby mieć z głowy stosunek ze mną ? nie chcę aby to trwało dłużej bo nie chcę na mnie patrzeć.. nie wiem co mam myśleć i bardzo proszę o odpowiedź. ( również proszę facetów jeśli to przeczytają aby z własnego punktu widzenia mogliby mi powiedzieć czy może tak być jak ja myślę ) . dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Wiesz co jak jest taki problem, to najlepiej się udać własnie do ober clinic do dr Zwolińskiego. To może byc przedwczesny wytrysk, a on pomaga w tejże materii. Najlepiej to sie udac i podpytać co i jak czy problem minie, jeżeli nie, to z pewnością zabieg odpowiedni zrobi, warto iść, bo jest to bardzo frustrujący problem. 

Odnośnik do komentarza

Jak poczytasz sobie o przedwczesnym wytrysku to dowiesz się przyczyn jest cała masa choć najczęściej posiada podłoże psychologiczne-behawioralne. Może właśnie na przekór jemu na Tobie zależy bardziej niż poprzedniej partnerce, zbytnia chęć zadowolenia seksualnego drugiej osoby może wywoływać na nim presje, która kończy się szybkim wytryskiem. Ciężko w ciemno na postawie krótkiego postu na forum znaleźć przyczynę - znacznie lepiej szukać pomocy u specjalistów.  Może też być tak, że po prostu ma gorszy okres czy stresową pracę. 

 

Edytowane przez joonek9
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...