Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Proszę o poradę ginekologa/endokrynologa. Od lat cierpię na PCOS i nerwicę lękową. Przez długi czas zażywałam Harmonet i mój stan fizyczny i psychiczny był dość stabilny. Rok temu zmieniono lek na minipigułkę. Po około 2-3 miesiącach stosowania moje samopoczucie psychiczne uległo nagłemu pogorszeniu oraz miałam bardzo bolesny PMS. Teraz przepisano mi Microgyn (0,15mg levonorgestrel/0,03mg ethinylestradiol). Na wizycie lekarskiej zupełnie zapomniałam o tym, że lęki nasiliły się po rozpoczęciu stosowania minipigułki. Dlatego kiedy lekarz pytał czy lepiej się czułam na Harmonet czy na minipigułce nie przytoczyłam mu tej sytuacji. Chcę się upewnić czy nie ma ryzyka , że po Microgyn będę się czuła jeszcze gorzej psychicznie.Dodam, że uczęszczam na psychoterapię i to psychoterapeuta doradził, żebym przed rozpoczęciem nowego leku upewniła się czy nie ma ryzyka pogorszenia samopoczucia. Niestety z lekarzem ginekologiem prowadzącym nie jestem w stanie się narazie skontaktować. Z góry dziękuję za odpowiedź. M

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...