Skocz do zawartości
Forum

Jak długo uprawiacie seks


Gość Pirimka

Rekomendowane odpowiedzi

Ona zawsze ma orgazm bo robie jej dobrze przed językiem. Ale z długością mogłoby być lepiej bo obecnie jest tak średnio ;/ 2-3 ruchy i koniec. Coraz gorzej normalnie.Trochę pomaga prezerwatywa przedlużająca stosunek ale jest i tak tak sobie.

Odnośnik do komentarza

Myslisz,że nie trenowałem? Owszem trenowałem i róweiż jest tak samo jak było czyli kiepsko. Za drugim razem muszę odczekać jakieś 15 minut aż penis staje ale jak dochodzi do stosunku do jest niewiele dłuzej.

Odnośnik do komentarza
Gość Siotrey

Nie wiem czy czytasz to forum czy nie ale już na wielu wątkach było o tym pisane. Sa to specjalne chusteczki, używasz przed stosunkiem i smarujesz tym swojego penisa. Są nasączone środkiem, który przedłuża wytrysk. Dzięki temu możesz o wiele dłużej uprawiać seks. Moim zdaniem fajna rzecz, mi osobiście bardzo pomogła a również miałem takie problemy( myślę że nie ja jeden, chociaż o wiele lepiej jest mieć problemy z przedwczesnym wytryskiem niż z problemami z erekcją). Teraz zastanawiam się jeszcze nad penis Complete. Ponoc również niezły środek na jakość stosunku ( i powiększa penisa).

Odnośnik do komentarza

Heh jakby się powiększył trochę to bym nie narzekał chociaż dobrze jest w sumie jak jest. O tych chusteczkach piszesz,ze się tak upewnię? https://intymnosc.pl/pl/przedwczesny-wytrysk/1565-oc-wipes-1szt-chusteczki-przedluzajace-stosunek-hit-2015.html TO seria orgasm control? Kiedyś brałem te tabletki i było ok chociaż zapominałem brać i działanie było takie sobie przez to ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Siotrey

Dokładnie te.Sam również miałem problem z systematycznością a jak nie bierze się systematycznie to nie działa.Jednak chusteczki są moim zdaniem świetne ponieważ można użyć przed samym stosunkiem.

Odnośnik do komentarza

Jak 5 minut to i tak nie jest źle ? Niektórzy uwierz mi,że kończą po kilku ruchach tak wiec naprawdę nie masz na co narzekać w tym momencie. Sama proponowałabym z nim po prostu porozmawiać. Powiedz mu,że taki seks jak macie obecnie totalnie Cię nie satysfakcjonuje i ze chciałabyś trochę dłużej. Oczywiście w bardziej łagodnej formie bo oni są uczuleni na takie rady. Jeszcze jest wiele środków na przedłużenie wytrysku. Mój mąż również miał takie problemy i używa regularnie kremu orgasm control. Dzieki temu ma większą kontrole.Wcześniej brał tabletki z tej serii ale obecnie już nie bierze.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to bardzo chętnie bym mu podrzuciła jakies tabletki tylko pytanie jak to zrobić ? Jak do niego zagadać aby nie czuł się tym obrażony? Może masz jakieś pomysły? Wiesz jacy są mężczyźni, niektórzy mają bardzo dużą meską dume i nie chciałabym go po prostu urazić. Czy ten środek rozalin o którym tutaj piszesz ( orgasm control) jest dostępny w aptekach? I czy jest bez recepty?

Odnośnik do komentarza

Tabletki są bez recepty. Jest to ziołowy środek tak wiec nie ma szans aby zaszkodził. Moim zdaniem jest to zancznie lepsze niż trucie się viagrą czy pochodnymi. Poza tym skład jest znany. Jest to polecane przez lekarzy tak więc nie jest to na przykład jakiś niewiadomego pochodzenia środek dostępny w sieci. Można sobie poczytać,ze jest to dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Nie wiem czy orgasm control jest w aptekach bo mąż zamawiał przez internet ( zarówno tabletki jak i krem).

I po prostu musisz jakoś sama zacząć tą rozmowę.To Ty znasz najlepiej swojego męża. Nie wiem czy ktoś tutaj podpowie Ci jak z nim o tym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Wow to naprawdę długo.... U nas jest to jakieś 10 minut . Nie wiem czemu ale po prostu po tym czasie podniecenie mija. Już dawno nie kochaliśmy się dłużej niż 15-20 minut razem z grą wstępną ... O tych chusteczkach orgasm control nie słyszałam ale skoro piszecie, ze takie skuteczne to moze wypróbujemy.

Odnośnik do komentarza

Trudno mi odpowiedzieć. zależy ... czy z gumą czy bez, czy szybko czy wolno, Ogólnie czy jestem podniecony czy nie. Jeśli jestem bardzo podniecony to wiadomo, ze skończe wcześniej. Albo po jakiejś dłuższej przerwie.
przeważnie do 30 minut. Jak ma problemy z utrzymaniem wytrysku w ryzach polecam albo prezerwatywy ze srodkiem przedłużającym wytrysk albo chusteczki orgasm control. Chusteczki takie nasączone sa płynem przedłużającym wytrysk i dzięki nim również mozna dłuzej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.07.2023 o 08:53, Marlenasikora napisał:

ile godzin się kochacie a może ile minut...? No niestety ale my mamy lekki problem, mój partner ma przedwczesny wytrysk i potrafi skonczyć w kilka minut.

 Odpowiem ci z własnego doświadczenia, jeśli jestem z kobietą np. w związku kocham się z nią przez 24h. Kochanie to nie tylko seks. Często już od rana  "przygotowuję"  ją na wieczorne igraszki, znacznie lepiej idzie jak jest odpowiednio nakręcona, bywa i tak że w czasie spontanicznego seksu trzy minuty wystarczą by czuła się zaspokojona. Sam seks bez gry wstępnej to ok. 20-30 minut ale  bywa że i z godzinę, oczywiście ze zmianą pozycji. Twój partner faktycznie ma problem, wiem - myślę że wiem co czuje nakręcona ale niezaspokojona kobieta, masakra.  Podobnie jest z napalonym , niezaspokojonym mężczyzną, ból jąder jest niesamowity.Nie jestem już małolatem, nigdy jednak nie zdarzyło  mi się pozostawić kobiety samej sobie. Pieszczoty na wiele sposobów i musi odpłynąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...