Skocz do zawartości
Forum

Brzydze sie go.


Gość luid

Rekomendowane odpowiedzi

No nie dam rady. Sprawa bylaby jasna gdyby nie bylo uczuc jednak zaangazowalam sie zbyt wczesnie. jest totalnie w moim typie, ponadto zachowuje sie jak wartosciowy czlowiek wobec mnie ale podejrzewam go o falsz bo nikt wartosciowy nie puszcza sie a dla niego taki jednorazowy sex z obca osoba jest normalny. Sama jestem po 2 zwiazkach z tym ze z jednym nie bylo nic, nawet pieszczot, taki dziecinny zwiazek. Drugi na odleglosc dosc krotki ,poszlam z nim po pol roku ale za duzo nie bylo.Klasyczny w sumie tylko kilka razy, moze z 5 .

I mowie to szczerze.Patrze na siebie bez obrzydzenia, nie skorzystalam z ani jednej okazji, nie mialam zadnych przygod czy nawet cybersexu.Nie wysylam nudesow nikomu, a przeciez to jest norma wsrod mlodych ludzi. Kwestia zasad ktorych on nie ma. Zreszta co najgorsze zaden facet nie ma i zaden nie czekalby z sexem tak dlugo jak ja, nie bylby tak uparty w tym.

No i okazalo sie, ze w wieku 25 lat mial conajmniej 30 kobiet, mi powiedzial ze 8. Brzydze sie go dotknac, powiedzialam mu ze jest zwykla prostytuta, nie szanuje sie i jesli chce to ma mi placic 10000$ za godzine. Oczywiscie nie wzielabym kasy nigdy no ale wiecie o co chodzi.On jeszcze robi z siebie ofiare ze go ranie.

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś w stanie z nim być to zerwij. Już teraz. Facet jest ewidentnym podrywaczem i kobieciarzem. Moim zdaniem ciężko będzie komukolwiek stworzyć z nim związek skoro lubi skoki w bok. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość luid napisał:

No i okazalo sie, ze w wieku 25 lat mial conajmniej 30 kobiet, mi powiedzial ze 8. Brzydze sie go dotknac, powiedzialam mu ze jest zwykla prostytuta, nie szanuje sie i jesli chce to ma mi placic 10000$ za godzine. Oczywiscie nie wzielabym kasy nigdy no ale wiecie o co chodzi.On jeszcze robi z siebie ofiare ze go ranie.

Zdecydowanie przesadziłaś. To jego życie i jego wybory, Ty masz inne zasady, nie musisz akceptować jego sposobu życia. Nikt też nie zmusza Cię do związku z nim.
W tej sytuacji wylanie mu pomyj na głowę i to w tak brutalny sposób jest oznaką totalnego braku tolerancji. On nie jest Twoim mężem, który udawał innego człowieka, a w jakimś momencie oszukał. W tym wypadku złość , oburzenie i wywalenie kawy na ławę byłoby uzasadnione.

To Ty masz problem, nie on. Lecisz na niego, bo jest w Twoim typie, ale nie wszystkie części układanki Ci pasują. Te, które nie pasują są dla Ciebie nie do zaakceptowania i to tylko Twój wybór, że nadal przy nim tkwisz. Chcesz go zmusić siłą, czy obelgami, żeby zrezygnował z seksu z przygodnymi panienkami i był zapatrzony tylko w Ciebie?

Nikogo siłą nie zmienisz, nie akceptujesz go - odejdź. I tak masz szczęście, że był w miarę delikatny i powiedział tylko, że go ranisz, a nie rzucił Ci np 50 zł za kiepski seks i nie kazał spadać.

Odnośnik do komentarza

Nie ma kiepskich kobiet w łóżku tylko prowadzący są do bani, to tak jak z tańcem. Hehehe 

Facet jak nie umie rozpalić kobietę to obróbki jej dupę. 

Nie zapominać że te co tak świetnie się pirgola to za zwyczaj więcej udają albo są w swoim świecie bo czerpią też dla siebie. Partner może mieć złudne przeczucie że coś rezonuje a tu ni chu. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Kolego napisał:

Nie ma kiepskich kobiet w łóżku tylko prowadzący są do bani, to tak jak z tańcem. Hehehe 

Facet jak nie umie rozpalić kobietę to obróbki jej dupę. 

Nie zapominać że te co tak świetnie się pirgola to za zwyczaj więcej udają albo są w swoim świecie bo czerpią też dla siebie. Partner może mieć złudne przeczucie że coś rezonuje a tu ni chu. 

Odbiegłeś od tematu. Problem autorki jest zupełnie inny. 

Nie zgodzę się z opinią, że nie ma kiepskich kobiet w łóżku, są, zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...