Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
KOBIETA 24

PRÓBY ZAJŚCIA W CIĄŻE I BRAK OKRESU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 miesiecy nie dostalam okresu (robiłam test wyszedł negatywny) wcześniej się już zdążało że się spóźniał ale to tydzień bądź dwa a teraz nie dostałam wogóle czy może to mieć wpływ na zajście w ciąże bo staramy się z narzeczonym od dłuższego czasu i nie wychodzi😔😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam wizytę u ginekologa. Najpierw trzeba znaleźć przyczynę zaniku miesiączki.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Javiolla
13 godzin temu, Javiolla napisał:

Polecam wizytę u ginekologa. Najpierw trzeba znaleźć przyczynę zaniku miesiączki.

Właśnie się zapisałam ale boję się co mi wyjdzie i że powie mi że nie mogę mię  dzieci😭😭😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirosława
21 godzin temu, Gość Javiolla napisał:

Właśnie się zapisałam ale boję się co mi wyjdzie i że powie mi że nie mogę mię  dzieci😭😭😭

ale czego się bać? to lepiej w niewiedzy żyć? ja miałam tak nieregularne cykle, że po kilka miesięcy nie miałam okresu, a w ciążę zaszłam i mam synka. Idź do lekarza, nikt tu mądrzejszy od niego nie jest. Może zaproponuje jakieś monitorowanie cyklu. Mi się wyregulował mniej więcej cykl, ale korzystam z komputera cyklu cyclotest myway, żeby mieć pewność kiedy mam dni płodne. U ciebie musi być rozwiązanie przyczyny, a tu nikt nie powie, co nią jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Mirosławą. Czy lepiej żyć w niewiedzy i oszukiwaniem siebie? Zanik miesiączki może mieć podłoże hormonalne, może to powodować tez cukrzyca i inne choroby. Przecież wystarczy się przebadać, poznać przyczyny i leczyć się. Sama sobie robisz niepotrzebną presję.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Javiolla Gość Mirosława

Ok dziękuję trochę mi leliej i już tak się nie boję tej wizyty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...