Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mt17

Zmiana tabletek na inne z powodu spadku Libido

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mt17

Witam. Mam za sobą 4 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych (pierwsze w życiu), oczywiście po badaniu krwi itd.
Do ok. 3 opakowania było ok, problem mały zaczął się na 4tym i do teraz, otóż poczułam spadek libido czyli brak chęci do sexu, nie czuje się podniecona gdy partner mnie dotyka itd, ani nie mam żadnych innych chęci do zabaw.

Za tydzień dopiero idę do swojego ginekologa, teraz mam proste pytanie. Po prostu należy iść i powiedzieć o tym problemie, a on z góry przepiszę inne tabletki z inną dawką hormonów, czy skieruje mnie jednak na badania hormonów itp ?
Dlaczego pytam ? Ponieważ nie widzi mi się płacenia 2x 160 zł za swojego ginekologa tylko po to aby raz mi napisał na karteczce skierowanie na badanie... Jeśli jest coś co mogę sama wykonać, lub dostać od rodzinnego to zrobię to zanim się pojawię u ginekologa, dlatego proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaa

No jak ja miałam taki problem to niestety ale poszłam do ginekologa, dokładniej do dr Judyckiej do Szpitala Mazovia i ona zaleciła mi taką anty, która po prostu świetnie koreluje z moim organizmem i nie czuję się po niej źle i libido mam normalne. Dodatkowo chciałam dodać, ze poprzedni lekarze na zmiane antykoncepcji odpowiadali mi, ze "tak przeciez się dzieje" i od razu zmienilam ginekologa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...