Skocz do zawartości
Forum

Gość d...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 32 lata .Chcialabym prosić o pomoc .Dotyczy to mojego zdrowia . Spróbuje jak w najprostszy sposób to opisać . Przez prawie 7-8 miesięcy brałam tabletki antykoncepcyjne , czułam się ok. Niestety z racji ze przebywam za granica musiałam zmienić miejsce zamieszkania w tym nowa przychodnie . Będąc u nowego lekarza mówiłam ze chce nadal zarzywac te tabletki . Dostałam te tabletki lecz z inna nazwa ale skład według lekarza był ten sam . Zauważyłam ze po jakimś czasie odstaje mi bruch i mam trochę na wadze . Pewnego razu pomyliłam kolejność tabletki . Wstałam rano i miałam wzdenty brzuch tak jakbym była w ciąży . Czułam się zmęczona , senna . Nadal mam wzdenty brzuch , wstaje rano tez jest wzdenty lecz trochę mniej . Jak coś zjem brzuch jest odrazu jakby napuchniety . Częste gazy, i ciagle bulgotanie brzucha . Przybiera mi tez się na wadze bardzo szybko . Nie wiem już co jeść aby pozbyć się tego bulgotania . Proszę mi pomoc , nie wiem czy zatrzymała mi się woda ? Pije bardzo dużo i nie wiem co już mam zrobić . Pozdrawiam i bardzo proszę o wiadomość na emaila. Danuta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...