Skocz do zawartości
Forum

Co na ciężkie nogi i skurcze łydek?


Gość Meliska3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się ciężkości nóg i wieczornych skurczy łydek? Lekarz zaleca mi więcej ruchu, ale podobno też mogą mi w tym pomóc jakieś tabletki z ruszczykiem. Znacie coś?

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMiska

Ja biorę maxi3vena na poprawę krążenia i staram się co najmniej raz w tygodniu wybrać na siłownię, choć z tym bywa różnie... Ale ogólnie z dnia na dzień poprawia mi się krążenie, bo zdecydowanie mniej mnie bolą nogi, a skurcze praktycznie ustały.

 

Odnośnik do komentarza

Cześć , na skurcze łydek mogę polecić ci neomag skurcze . Sam raz na jakiś czas mam tego typu kłopoty . Najczęściej wynikają one ze zmęczenia lub ze zbyt ciężkiego treningu . Często sobie biegam i jak nie dostosuję obciążeń do moich możliwości to potem zazwyczaj mam takie kłopoty . Pomaga mi właśnie NeoMag Skurcz . Z tego  co zaobserwowałem to jest bardzo skuteczny suplement . Dodatkowo nie ma ogólnie żadnych skutków ubocznych Chociaż nie wiem , jak to będzie w twoim przypadku . Zawsze warto skontaktować się z farmaceutą . Babki w aptece potrafią doradzić naprawdę różne fajne medykamenty na rozmaite dolegliwości

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj też, że choć leki dostępne bez recepty rzeczywiście mogą pomóc, bo np. taki ruszczyk potrafi zdziałać cuda, to i tak warto też wybrać sie do lekarza, bo może okazać się, że bolą Cię nogi z jakiegoś innego powodu, a nie przez słabe krążenie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety praca stojąca jest zmorą wielu ludzi,  sama coś wiem na ten temat. Ja regularnie biorę kapsułki maxi3vena, które łagodzą spuchnięte nogi i wzmacniają żyły. Zdecydowanie lepiej się czuję o nogi przestały mi ciążyć. Pod koniec dnia też jest o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...