Skocz do zawartości
Forum

Podobam mu się czy co?


Gość diniaa

Rekomendowane odpowiedzi

bo ja nie wiem. To nowy sąsiad.poznalismy sie w czerwcu, jechalam na osiedlu i mialam problem z rowerem, pomogl sam od siebie, zauwazylam go dopiero gdy podszedl, przyniosl z domu narzedzia, widocznie na balkonie mnie widział i pomógł tak po prostu, był miły, wyrozumiały, przedstawil sie. Innym razem znów mi pomógł, nie wiem czy mnie śledził ale tak to wyglądało bo szedł za mną w jedną i drugą stronę i tez mi pomógł ale w czyms innym. (Ja zawsze czegos zapomne, zgubie, rozwale itd zadna nowość) Teraz zatrudnił sie w sklepie do którego często chodze, to taki osiedlowy sklep i obsługiwał mnie 3 razy, tydzien temu byl na zmianie z jednym chlopakiem i 2 kobietami i gdy weszlam to ten kolega, tez jakis nowy, spojrzal na mnie, powiedzial "przyszla!" i spojrzał na kogoś gdzieś w tle, kogo nie widziałam. Za chwile on przyszedł na kasę więc sądzę że to było do niego skierowane ;). Poszłam do innej osoby tak czy siak.

Dziś mnie obsługiwał i gdy tylko mnie zobaczył momentalnie spalił raka, miał tak czerwone policzki że szok, był miły ale unikał mojego wzroku i za dużo nie mówił
Nie wiem czy podobam mu sie czy nie?Robic cos w jego kierunku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...