Skocz do zawartości
Forum

Badania wstępne do pracy


Gość maerv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przez ostatnie kilka lat mocno się zapuściłem, ważę jakieś 110kg przy wzroście 175cm, mam lekko podwyższone ciśnienie, trochę podwyższony poziom glukozy (koło 107) no i też trochę cholesterol, mocno trójglicerydy.
Niedługo zaczynam pierwszą pracę i dostanę skierowanie na badania wstępne, moja praca typowo biurowa. Boję się tych badań, czy są jakieś szanse, że lekarz może mi nie podpisać orzeczenia o zdolności do pracy? Z tego co wyczytałem teraz nawet robią morfologię, mocz i cholesterol oprócz typowo wzroku, słuchu, wzrostu, wagi.
Ogólnie to nie czuje żeby mój stan przeszkadzał mi w pracy, ale nie wiadomo jak to z tymi lekarzami teraz jest... Wiem, że mam się ogarnąć z tym stanem zdrowia, ale jeśli nie dostanę orzeczenia o zdolności do wykonywania pracy to się kompletnie załamię...

Odnośnik do komentarza

To nie powinno być pretekstem do orzeczenia niezdolności do pracy, ale sam dla siebie, zmień nawyki żywieniowe dla zdrowia.
Jak sam nie dajesz rady, to zwróć się do dietetyka.
Przy tych parametrach powinieneś pracować fizycznie, praca za biurkiem będzie działała na Twoją niekorzyść. Od razu sobie zaplanuj ruch po pracy, basen, siłownia itp.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...