Skocz do zawartości
Forum

dom opieki


Gość dsder44

Rekomendowane odpowiedzi

to są bardzo potrzebne miejsca, wiem jak wygląda opieka nad staszą osobą, nie każdy ma na to siły fizyczne i psychiczne, przez jakiś czas opiekowałam się mamą po operacji, to byuło duże wyzwanie, mama nie byla jakoś obłożnie chora a i tak było ciężko, bo była osłabiona, dużo jej pomogło branie geriamoc, postawiło ją na nogi, dużo łatwiej było ją zmotywować do ćwiczęń i ruchu

Odnośnik do komentarza

Tam akurat nie, ale moja mama przebywa w takim, zostawiam Tobie kontakt do Dom Seniora ''Magdalenka'' , mają profesjonalną opiekę, lekarzy (internistę, psychiatrę i terapeutę zajęciowego. Moja mama ma Alzheimera stwierdzonego od 3 lat. Byliśmy w ośrodku specjalistycznym we Wrocławiu, który zajmuje się tą chorobą. Dostaliśmy kilka rad, jak zachować się z chorą osobą. Mama przebywa w tym ośrodku na krótkoterminowe wizyty, poznała nowych przyjaciół. Myślę, że jest zadowolona i szczęśliwa, że całymi dniami nie musi przebywać sama, bo my pracujemy.

Odnośnik do komentarza

ja bym się nie zdecydowała na oddanie bliskiej mi osoby do domu seniora... sama stałam niedawno przed tym dylematem ale wirus, choroby a poza tym wydaje mi się że starsza osoba powinna być z rodziną :) dobrą opcją jest po prostu opieka domowa. POL AR SERWIS świedczy takie usługi i to oni wyznaczyli nam panią do opieki nad naszym tatą. Uważam że to lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Dom Opieki Kośminy

Wychodząc naprzeciw wszystkim złym opiniom na temat Domów Seniora / Domów Opieki chciałbym zaprosić na Naszą stronę www.domkosminy.pl. Aby Państwo przekonali się, że chcieliśmy stworzyć takie miejsce z prawdziwego zdarzenia , gdzie Nasi pensjonariusze będą mieli Najlepszą opiekę, czas wypełniony zajęciami oczywiście dla chętnych. Naszym celem jest wyciągnięcie Seniorów sprzed telewizora i zorganizowanie czasu tak , aby każdy dzień był ciekawy. U nas Seniorzy mogą liczyć na domową atmosferę , opiekę internistyczną, opiekę kardiologiczną , terapię zajęciową, rehabilitacje. W okresie wiosennoletnim do dyspozycji mają prawie 1,5 ha ogród z drewnianą altaną , siłownią plenerową dla seniorów oraz jeśli ktoś lubi może uprawiać swój własny ogródek z warzywami czy kwiatami . Serdecznie zapraszam www.domkosminy.pl

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie słyszałam o tym ośrodku. Mój dziadek chorujący na Alzheimera zamieszkał w domu seniora http://dzis.eu/. Na miejscu ma zapewnioną opiekę medyczną, indywidualne wyżywienie, komfortowy pokój oraz posługę duszpasterską. Dziadek jest bardzo zadowolony z pobytu, a my uważamy, że było to w naszym przypadku najlepsze możliwe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o tą propozycję, którą warto brać pod uwagę to obok Warszawy w Wiązowni funkcjonuje dom www.seniormed.waw.pl. Świetnie przygotowana placówka, gdzie można faktycznie liczyć na profesjonalną opiekę z myślą o osobach starszych, również takich które wymagają faktycznie stałej pomocy medycznej 24 godziny na dobę. Mają również świetny personel, który tam za opiekę nad starszymi odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Dom opieki, ZOL ( Zakład Opiekuńczo Leczniczy ) Obok Lasu to idealne miejsce dla osób starszych i niesamodzielnych oraz niepełnosprawnych, które ze względu na swój wiek lub chorobę potrzebują pomocy w codziennych czynnościach. Ośrodek znajduje się w otoczeniu łąk i lasów, w województwie mazowieckim, w miejscowości Grębiszew, oddalonej tylko 35 km od Warszawy, a od Mińska Mazowieckiego jedyne 10 minut jazdy. Lokalizacja ta, pozwala na szybki i sprawny dojazd, dlatego oferta skierowana jest zarówno do okolicznych mieszkańców ale i do osób z całej Polski. Dom dla osób starszych w Grębiszewie zapewnia wygodne pokoje z łazienkami oraz przestronną jadalnię i pokój dzienny. To komfortowe i bezpieczne miejsce dla Twoich bliskich zapewniające opiekę i rehabilitację na najwyższym poziomie. https://zoloboklasu.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...