Skocz do zawartości
Forum

Paraliż, halucynacje, omamy


Rekomendowane odpowiedzi

W nocy śniło mi sie że leże w łóżku w swoim rodzinnym domu i nie moge sie ruszyć, wybudziłam sie z tego snu w swoim łóżku i obróciłam na drugi bok. Byłam owinięta kołdrą po szyje i poczułam jakby ktoś ją ze mnie odgarniał, dotykał moich włosów, owinął je sobie w okół pięści i mocno ciągnął. Wtedy wstałam z uczuciem mrowienia na głowie. Przeżył ktoś coś podobnego? Paraliż senny to jeszcze rozumiem ale ciągnięcie za włosy?

Odnośnik do komentarza

To nie jest tylko tłumaczenie stresem, to jest efekt silnego stresu. Ja często miałam takie objawy jakby się to działo na żywo, typowy horror. Np. miałam uczucie, że jestem ściągana w dół za nogi i obudziłam się w dziwnej pozycji na łóżku, nogami do dołu. Gdy miałam uczucie, że mnie duszą, to budziłam się z obolałym gardłem, jakby mnie naprawdę trzymano za szyję.
To było takie realistyczne, nie do opisania. Mnie ratowało to, że jestem wierząca. W chwilach gdy miałam wrażenie, że się zaraz uduszę, nie mogłam się ruszyć, nie mogłam wołać o pomoc, a jedyne co mogłam to myśleć.... tak więc modliłam się w myślach. Najczęściej odmawiałam "Zdrowaś Mario" do skutku... czyli aż paraliż "puścił".
Koniecznie musisz zrobić coś ze swoim życiem. Jeśli możesz zmień otoczenie, odsuń się od ludzi, którzy wywołują stres. Naucz się technik relaksacji, skupiaj się na pozytywach, choćby małych.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...