Skocz do zawartości
Forum

medycyna estetyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość SiKorka

Polecam Akademię Medycyny Estetycznej na Ursynowie, szczególnie zabiegi dotyczące modelowania twarzy. konsultacje, rozmowy z pacjentem, wyjaśnienia i ustalenia – naprawdę sporo czasu na to poświęciliśmy, co jest super, bo mogłam o wszystko dopytać i odpowiednio się przygotować psychicznie. Dla mnie takie indywidualne podejście było priorytetem, dlatego cieszę się, że z moją korektą podbródka przyszłam akurat tutaj

Odnośnik do komentarza
Gość uśmiechnięta

Ja usuwałam dość poważne blizny w klinice Esteticomfort  w Malborku i mogę szczerze polecić. Efekty zabiegu są naprawdę imponujące, po bliznach praktycznie nie ma śladu. Cały zabieg odbył się w bardzo profesjonalnej, ale przyjaznej atmosferze, lekarze mają ogromną wiedzę, odpowiadają na wszystkie pytania, rozwiewają wątpliwości. Podrzucam link do strony kliniki: https://www.esteticomfort.pl/medycyna-estetyczna/usuwanie-blizn-i-rozstepow Ja już się szykuję na kolejne zabiegi. ?

Odnośnik do komentarza
Gość oligórka

Mnie na wszelkie uszkodzenia skóry cudownie sprawdza się terapia tlenowa w OXYMED  w Rybniku. Leczenie tlenem wspomaga regenerację naskórka i pobudza skórę do odnowy, dzięki czemu wygląda ona lepiej, zdrowiej i młodziej. Poza aspektem wizualnym, terapia tlenowa wspomaga walkę z różnymi chorobami, jak np.  bolerioza czy cukrzyca. Ja chodzę na zabiegi regularnie, mój stan skóry i - przede wszystkim - moje samopoczucie naprawdę uległy ogromnej poprawie. Zdecydowanie polecam poczytać o wszystkich pozytywnych skutkach stosowania terapii: https://www.oxymed.rybnik.pl/terapia-tlenowa i się z nimi skontaktować - naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo chętnie chodzę na zabiegi medycyny estetycznej, też usuwałam przebarwienia na skórze, laserem Nd:Yag w gabinecie medycyny estetycznej ESTHE w Lublinie. Wyszło naprawdę super, początkowo miałam lekkie zaczerwienienie po zabiegu, ale ono zaraz zniknęło wraz z tymi przebarwieniami. Ten gabinet polecam gorąco, zabieg przeprowadzała kompetentna osoba, w dobrej cenie, naprawdę warto skorzystać z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Gość kalunia

Ja jestem fanką medycyny estetycznej, poważnie. Uważam, że to bezpieczny sposób na poprawę swojego wyglądu i samopoczucia. Oczywiście pod warunkiem, że zabiegi są wykonywane w bezpiecznym miejscu. Sama chodzę do Kaczyńscy Clinic w Warszawie na Aluzyjnej. Do nich mam 100% zaufania. Mam u nich już nie jeden zabieg na kącie (np. botoks, dermapen) i absolutnie za każdym razem wszystko było ok a efekty 10 na 10.

Odnośnik do komentarza

Chodzę na zabiegi medycyny estetycznej, bo uważam, że skoro jest taka możliwość to czemu z niej nie korzystać? Wszystko po to, aby o siebie zadbać ? Samymi kosmetykami niestety nie osiągnę takich efektów... Od ponad roku korzystam z usług Aestetic Clinic, https://wrosinski.pl/, w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona z efektów, dzięki nim czuję się atrakcyjna ?

Odnośnik do komentarza

Na blizny laser frakcyjny i lekarz, który umie dobrze dobrać parametry. Dr Piotr Pałka w SCM estetic jest dobre. Robiłam serię 3 zabiegów, ale naprawdę silnych. Skóra ładnie się wygładziły, a blizny po trądziku spłyciły. 

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że upiększanie w rozsądnych ilościach jest spoko, nie można tylko przesadzić ? Sama byłam niedawno na makijażu permanentnym brwi u Magdaleny Bąk i to był strzał w 10! Brwi zrobione idealnie, ale nie jak od szablonu. Pani Magda dobrała kształt i grubość odpowiednie do moich rysów ? Buzia wygląda o wiele, wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że kontakt z magiczna klinika jest naprawdę szybki, można umówić się na wizytę, ale też dowiedzieć się szczegółowych info na temat poszczególnych zabiegów. Polecam się zapoznać, bo warto, ceny mają bardzo, ale to bardzo konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza

Tak, jeśli to ma być dobrze przeprowadzona terapia, to tylko w miejscu gdzie robią dobrą diagnostykę blizn i dobierają zabiegi do ich konkretnego rodzaju. Ja leczyłam blizny zanikowe w SCM estetic u dr Piotra Pałki laserem frakcyjnym. Jestem bardzo zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.07.2021 o 02:51, Gość kaśka napisał:

Trzeba przyznać, że kontakt z magiczna klinika jest naprawdę szybki, można umówić się na wizytę, ale też dowiedzieć się szczegółowych info na temat poszczególnych zabiegów. Polecam się zapoznać, bo warto, ceny mają bardzo, ale to bardzo konkurencyjne.

Bardzo dobra klinika medycyny estetycznej, warto się zapisać, bo mają tanio, z zabiegi są wykonywane przez lekarzy, a nie jakiś tam kosmetologów. Nie to, żebym była uprzedzona, ale lekarzom jakoś bardziej wierzę, mają większy autorytet w moich oczach. 

Odnośnik do komentarza
Gość halinakrystyna
W dniu 15.07.2021 o 02:01, Gość ramonaramka napisał:

Wiadomo, że lepiej skorzystać z usług lekarza medycyny estetycznej, niz z kosmetologa. Myślę, że lekarz ma szerszą wiedzę i większe doświadczzenie.

Z tym to też bywa różne, zależy na kogo się trafi, kwestia jest naprawdę bardzo, ale to bardzo indywidualna. Czasami doświadczony kosmetolog, który wykonywał dany zabieg tysiąc razy zrobi to lepiej, niż lekarz, to kwestia nie tyle kompetencji, co też praktyki. 

Odnośnik do komentarza
Gość sylwiasylwka

Nie dla każdego cena jest kluczowa, ja wolę zapłacić więcej kasy, ale mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony jak należy. Z drugiej strony, jak wiem, bo na przykład moja koleżanka korzystala z kliniki mobilnej, to też korzystam z jej polecenia i to bez żadnych obaw. Cena faktycznie jest pewnym wyznacznikiem jakości, ale rekomendacje też trzeba brac pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Gość WerkaWerona

To najlepiej kwasem hialuronowym się ich pozbyć, nie jest to zabieg na stałe,  co jakiś czas trzeba powtarzać, ale można szybko i łatwo pozbyć się problemu i cenowo nie wychodzi tak źle. Ja chodze na wypełnianie zmarszczek od dłuższego czasu i jesteem zadowolona bardzo.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2021 o 11:35, Gość kinga4 napisał:

Ja chodziłam do STUDIO COCO ul. Szeroka 26, wlaśnie Magiczna Klinika tam przyjmuje, mają przystępne ceny. Nie mozna narzekać też na jakość usług wszystko w jak najlepszym porządku.

Dzięki za namiary, sprawdzę. Ja nigdy w ciemno nie idę, zawsze bardzo skrupulatnie sprawdzam opinie o gabinecie, który wybieram. Ostrożności nigdy za wiele.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...