Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Parvati18

medycyna estetyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, jestem zainteresowana zabiegiem ktory pozwoli mi usunac moje blizny. Wiem, ze najlepszym sposobem bedzie
zabieg u specjalistow. Jestem na etapie wybierania salonu..macie jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asienka22

Najlepiej zrobic laserowy zabieg, a potem próbować jeszcze zabieg nawilżający restylane Skinboosters.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolanta Be.

Jeśli mowa o Krakowie to ja polecam SCM clinic i SCM estetic. Znajdziecie tam i fachowych dermatologów/lekarzy med. est. jak dr Sułowicz i chirurgów plastycznych z prawdziwego zdarzenia jak dr Boligłowa, który do niedawna operował w Szwajcarii. Ja tam chodzę ze wszystkimi moimi schorzeniami i problemami urodowymi i jestem mega zadowolona. Co prawda prywatnie, ale jestem pewna efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KajaN

Salon ? Chciałaś chyba napisać gabinet medycyny estetycznej. Moim zdaniem takie zabiegi powinien wykonywać tylko lekarz. zachowując oczywiście higiene na najwyższym poziomie stosując różnego rodzaju opatrunki, gaziki itd. Są też zestawy specjalne dla lekarzy jak Custom Pack od Restylane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Juleczka555

~KajaN
Salon ? Chciałaś chyba napisać gabinet medycyny estetycznej. Moim zdaniem takie zabiegi powinien wykonywać tylko lekarz. zachowując oczywiście higiene na najwyższym poziomie stosując różnego rodzaju opatrunki, gaziki itd. Są też zestawy specjalne dla lekarzy jak Custom Pack od Restylane

U mnie ten zestaw lekarz zawiera otwiera. Jest hermetycznie zamknięty. No i przede wszystkim bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LeoniM

~Juleczka555
~KajaN

U mnie ten zestaw lekarz zawiera otwiera. Jest hermetycznie zamknięty. No i przede wszystkim bezpieczne.

Jestem akurat lekarze medycyny estetycznej, który właśnie używa dokładnie tego zestawu w swoim gabinecie. jestem bardzo zadowolona jak i zarówno pacjentki z higieny, jaka jest zachowana podczas zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila886

Najlepiej laserem sobie pousuwac blizny. Ja miałam tak, że miałam blizny potrądzikowe. usuwałam laserem, a potem miałam zabieg regeneracyjnyz Restylane Skinboosters.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patrycja82

ja regularnie uczęszczam na zabeigi medycyny estetycznej w klinice dermed w Krakowie, głównie kwas hialuronowy i botoks, jest to świetna alternatywa wszelkich kremów czy botoksu, bo kwas nie uczula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magda ad

Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet Dermedika w Krakowie. Mają nowoczesny sprzęt i atmosfera fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Idzia326

Kochane, bogatą ofertę zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej ma Radzikowska Clinic. Miejsce bardzo przyjazne pacjentom, a lekarze bardzo kompetentni, wiedzą, co robią. Poddałam się tam modelowaniu ust.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bonaa

Ja polecam Klinikę Sfera w Warszawie, http://klinikasfera.pl/ i dra Krzysztofa Migałę, jeśli chodzi o wszelakie zabiegi z medycyny estetycznej. Dr jest bardzo miły, doświadczony i zaangażowany, potrafi doradzić i zaplanować zabieg w ramach kompleksowego leczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Medycyna estetyczna

Ja korzystam z usług gabinetu medycyny estetycznej https://pokojska.com/. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie wykonywane zabiegi, indywidualne podejście do klienta. Gabinet bardzo czysty. Z całego serca mogę polecić ten gabinet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maja

u mnie z bliznami świetnie poradził sobie dr Boligłowa, efekty naprawdę zdumiewające, a skóra prezentuje się znacznie łądniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anika81

Jeśli chcecie poprawić swój wygląd, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna/zabiegi-na-twarz/usuwanie-naczynek . Jest tam bowiem namiar na gabinet, w którym wykonywane są różne zabiegi. Przede wszystkim ważne jest to, aby pozbyć się defektów, które utrudniają nam życie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwwo

Ja się pozbyłam moich blizn po trądziku w Aestetic Clinic w Poznaniu. Koleżanka poleciła mi lekarza, który tam przyjmuje - dr Rosińskiego. Okazało się, że doktor od razu miał pomysł na leczenie, a mianowicie z laserem Genesis. I co najważniejsze - pomysł trafiony. Tak że uważam, że podstawa w takiej sytuacji to konsultacja z doświadczonym specjalistą. O różnych zabiegach stosowanych na usunięcie blizn możesz sobie poczytać tutaj https://www.wrosinski.pl/zabiegi/leczenie-blizn-po-tradziku/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tęria

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą placówką, która zajmuje się medycyną estetyczną. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.esteticomfort.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Medycyna estetyczna nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Wydaje mi się, że warto potraktować ją jako ostateczność i najpierw spróbować bardziej naturalnych sposobów na piękno. Szczególnie polecam zdecydować się usługi oferowane na stronie:  https://qcl.pl/ . Klinika ma świetne recenzje, dobrych specjalistów i naprawdę szeroki wybór zabiegów. Wśród nich na pewno nie jeden Ciebie zainteresuje. Z efektów będziesz na pewno zadowolona, więc naprawdę warto wybrać tą klinikę. Sama zamierzam skorzystać z ich usług gdy tylko będę mieć taką okazję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ila25

Witam planuję wykonać sobię zabieg, myślę o mezoterapii igłowej lub mikroigłowej, ale właśnie nie wiem która była by lepsza. Moja twarza na codzien jest zaczerwienieniona i mam przebarwienia oraz rozszerzone naczynka. Chyba że polecacie inny zabieg?🙂 Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Gość Ila25 napisał:

Witam planuję wykonać sobię zabieg, myślę o mezoterapii igłowej lub mikroigłowej, ale właśnie nie wiem która była by lepsza. Moja twarza na codzien jest zaczerwienieniona i mam przebarwienia oraz rozszerzone naczynka. Chyba że polecacie inny zabieg?🙂 Pozdrawiam 

Jeśli twarz na co dzień jest czerwona to myślę że fajnym zabiegiem był by ten z użyciem laseru FOTONA Spectro SP. Najlepiej udać się do profesjonalnej kliniki, gdzie odpowiednio dobiorą zabiegi do Twojej skóry. Ja jestem pacjentką Unident Union i zdecydowanie mogę polecić to miejsce. Jeśli chodzi o laser FOTONA Spectro SP to jest niezwykle skuteczny w leczeniu rumienia i innych zmian naczyniowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bulka

Jeśli liczycie na naturalne efekty uzyskane w bezpiecznych warunkach i w komforcie, to polecam Kaczyńscy Clinic w Warszawie. Takiego podejście do pacjenta to ja jeszcze nie widziałam, opieka jest naprawdę wspaniała. Kameralnie, przyjemnie, uczciwie. Polecam, profesjonalni specjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...