Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie i zawroty głowy a stres


Gość tomek2012

Rekomendowane odpowiedzi

anemia raczej nie, bo zawsze jak miałem takie objawy robili mi morfologie i bylo ok. ale te pierwiastki możliwe, gdzies czytałem ze nie da sie jednoznacznie stwierdzić np niedoboru magnezu na podst badania krwi poniewaz to z czego korzysta organizm jest na poziomie komórkowym a to ze w krwi jest prowadilowy to oznacza ze zachowana jest prawidlowa homeostaza ale czy to do końca prawda to niewiem. dobrze jak by sie jakiś specjalista wypowiedział na ten temat :)

Mysle o tym preparacie http://tnij.com/1AJ2F zaszkodzić raczej nie powinien

Odnośnik do komentarza

Odświeżam temat, oczywiście problem zawrotów nie zniknął ;p . Byłem u laryngologa i idę niedługo na próby błędnikowe. Dostałem również od lekarza rodzinnego skierowanie na RTG kręgosłupa szyjnego na dniach zrobię to zdjęcie i zobaczę co dalej.

Zauważyłem że moje objawy nasilają się przy zmęczeniu takim ogólnym po całym tygodniu , i jak się nie wyśpię . Wtedy cały dzień źle się czuje ;/

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś gry jechałem pociągiem do domu miałem wrażenie że zemdleje, nogi jak z waty i brak orientacji przez moment. Jakoś doszedłem do domu, zjadłem obiad , wypiłem melisę żeby się uspokoić ale nadal czuje się mega słaby ;/

Odnośnik do komentarza
Gość allly.ally

Po przeczytaniu Twoich wiadomosci,czuje sie dokladnie tak samo.dlatego jestem bardzo ciekawe co wskazaly Ci wyniki.jestem po porodzie,z leczona nadczynnoscia.lekarz stwierdzil,ze to od braku Wit.d,jak zaczelam ja brak z magnezem,pitasem i wapniem to przez mc wszystko wrócili do normy.teraz ost znów silnie przezywalam pewne sytuacji i znów to samo.okropnie mi slabo,zmeczona caly dzien,jakbym biegala caly czas,najmniejszy wysilek mnie meczy,czuje ze zaraz zemdleje.ratuje sie cukrem,pomaga na chwile i znów to samo.wyniki morfologi,ekg super,ja m dodatkowo uczucie jakby braku zlapania oddechu,jak patrze w lustro to wyglądam na zdrowa,nawet blada nie jestem.w kręgach górnych krwgoslupa czuje zbicie niewygodne,w palcach troszke mrowi.moze to rzeczywiście ucisk kregoslupa na nerwy.nigdy wcześniej tak sie nie czulam.nie moge wrocic do mojego kochanego sportu,bo nie mam na to sily..dlatego tak bardzo jestem ciekawa jak Twoje wyniki kregoslupa i cz znalazles przyczynę swojego samopoczucia.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

To jest stary już wątek, więc autor pewnie nie odpisze. Też mam podobnie z nerwami osłabienie mięśni, jakby sflaczenie całego ciała, nerwobóle, itp i też nie wiem jak sobie z tym radzić.
Może za krótko te witaminy brałaś?
Ile czasu trwała kuracja i po jakim czasie zauważyłaś powrót na stare tory?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...